АТОвець пропонує замінити і панно, і пам’ятник Шевченка на Центральній площі

12
2187
Загрузка...

Наприкінці червня мають розглянути запропоновані учасниками конкурсу проекти нового панно на Центральній площі Чернівців.

Учасник АТО Євген Марусик («Карандаш») запропонував (не без почуття гумору, хоча тема серйозна, зрозуміло) свій варіант вигляду Центральної площі – з таким коментарем:

«Я поважаю творчість великого митця Шевченка, але замість його пам’ятника та панно, що навпроти міської ради м.Чернівців, я би зробив так, як зображено… Так, про всяк випадок.
Слава Україні!
P.S. Шевченка я залишив, та й цитату найдоречнішу додав…»

«Я поважаю творчість великого митця Шевченка, але замість його пам’ятника та панно, що навпроти міської ради м.Чернівців, я би зробив так, як зображено… Так, про всяк випадок.
Слава Україні!
P.S. Шевченка я залишив, та й цитату найдоречнішу додав…»

fakty.cv.ua

***

***

АТОвець: Спершу хотів «відмазатись», але після перших загиблих буковинців передумав

***

Загрузка...

12 КОМЕНТАРІ

  1. Ви краще прочитайте мою переписку з цим карандашом як він пише мені на псячій-москальській вбивчій для українського народу мові…а сам потім в проектах пише “москалі їбучі” Дивна тактика в нього…поки що не зрозуміла!!!

  2. Йому начхати на стан здоровя, способи і методи допомоги Герою України Олександру Петраківському…дуже дивує таке відношення атошника до Героя України!!!! Хай собі робить палітурки “москалі їбучі”…дитина маленька та й годі!!!!……

  3. Замість тих грошей міста що мають виділяти на цей проект його…допоможіть ГЕРОЮ УКРАЇНИ Олександру Петраківському щоб його доця,мама,жінка і вся його хороша родина більше щоб не плакали!!!!!…зовсім мало треба як для нашого міста почитайте і дізнайтесь !!!!…блядь я аж сам плачу!!!!

  4. А ще мене Євген Марусик («Карандаш») хоче посадити в тюрьму і набити мені лице!!!! Шановний воїн АТО бійся Бога…та шо я пишу як він вірить в свого Аллаха і Бога не боїться!!!

  5. Оксана Данилюк, Маріанна Косташ, Олексій Каспрук, Олександр Фищук і всі буковинці давайте цих 150 000 грн і ще гуртом скинемося гривнями, доларами. євро передамо родині Саші Петраківського….щоб він заговорив і обняв свою любиму доцю….хоч він і не буковинець а УКРАЇНЕЦЬ…я сьогодні йому допоможу і надалі допомагатиму…все не можу писати бо плачу(((((

  6. Реквізити для допомоги: ПриватБанк № картки 5363 5426 0083 7992 Тятяна Никифирівна (мама) Картка Приватбанку на ім’я Петра Станіславовича Петраківського -Рахунок у гривнях 4731 2171 0365 6375 -Рахунок у євро 4731 2171 0365 6078 -Рахунок у доларах США 4731 2171 0267 1268
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/dopomoga/kapitan-petrakivskiy-oleksandr-potrebuye-dopomogi-370066.html

  7. хоч на стан здоровя Героя України не включайте ті свої чорно-тендерно-корупційні схеми як ви часто полюбляєте їх включати!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ