Яценюк обіцяє компенсацію за енергозбереження, але не більше 10 тисяч

0
923
Фото: icynene.ua
Загрузка...

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що українці зможуть отримати компенсацію від бюджету за заміну газового котла на більш ефективний або на утеплення будинку.

 

На сторінці Арсенія Яценюка в соціальній мережі написано:

За минулий рік Україна майже на 20% скоротила споживання газу. Але це тільки перший крок, і Уряд продовжить фінансувати програму енергоефективності, щоб допомогти кожній сім’ї скоротити споживання енергоресурсів.
Громадянам, які хочуть поміняти газовий котел на більш ефективний — бюджет компенсує 20% його вартості. Хочете утеплити будинок – 30% від вартості утеплення компенсує держава, а для ОСББ – 40%, але не більше 10 тисяч гривень на кожну квартиру або будинок.
Одночасно ми працюємо над новим підходом у обліку спожитих ресурсів. Людина повинна платити за те, що вона отримує. Тому НКРЕ зобов’язана забезпечити фінансування для компаній, а компанії зобов’язані поставити прибори обліку для громадян. Нагадаю, прибори обліку відповідно до законодавства повинні ставити компанії, які надають відповідну послугу. І це включається в тариф.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ