Для зручності оплати чернівчанами послуг, які надає “Чернівціводоканал” абонентський відділ працюватиме без перерви – зазначив новопризначений керівник підприємства Сергій Дзеник.
– Той стан, в якому опинилося підприємство “Чернівціводоканал”, є критичним, – говорить Сергій Дзеник. – Найбільш болючі питання – це дуже висока заборгованість за енергоносії та великі втрати води. Покращити ситуацію можна лише за рахунок технічного розвитку підприємства. Тому дуже важливим є проект з модернізації. Але потрібно пройти всі необхідні підготовчі процедури. Також одним з основних завдань є забезпечення поточної роботи підприємства. Це організаційно-технічні заходи спрямовані на зниження втрат води.
Що стосується наших взаємовідносин зі споживачами. Тут ключове питання – це об’єктивні нарахування. Тобто, нарахування за послуги водопостачання та водовідведення у тих обсягах, в яких реально людьми споживається. Для цього буде відбуватися паспортизація підключень. Якщо говорити по роботі абонентської служби, то в першу чергу будемо створювати максимально зручні умови для обслуговування населення. В тому числі будуть запропоновані нові форми оплати. І будемо спрощувати процедури отримання різних послуг та робити їх більш прозорими.
– Наприклад, вивчимо питання щодо скасування обідньої перерви в абонентському відділі. Обдумаємо графік чергувань працівників таким чином, щоб прийом платежів відбувався без перерв. Бо багато споживачів мають змогу сплатити за отримані послуги саме під час обідньої перерви, – додав новий керівник.
Довідка:
ДЗЕЗИК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ, 1975 року народження, уродженець м. Роздільна Одеської області. Освіта вища економічна, кандидат наук. Має понад 20 наукових публікацій, представляв Україну на міжнародних конференціях та науково-практичних семінарах, член редакційної ради виробничо-практичного журналу «Водопостачання та водовідведення». Має досвід викладацької та науково-дослідної роботи на посаді доцента в Одеському державному економічному університеті, Національному університеті водного господарства та природокористування. Трудову діяльність розпочав у 1995 році на КП «Одесводоканал», займався планшетним проектуванням мереж водопроводу та каналізації. На КП «Одесводоканал» працював начальником планово-економічного відділу, головним інженером – першим заступником директора підприємства. У 2004 – 2013 роках працював заступником начальника Управління економіки житлово-комунального господарства, ціноутворення та тарифної політики Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства (м. Київ), заступником директора з економіки та інвестиційного розвитку ММКП «Мукачівводоканал», директором РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». З вересня 2013 року обіймав посаду начальника управління водопровідно-каналізаційного господарства, заступника директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики – начальника управління інженерних систем в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальної політики України (м. Київ). З вересня 2014 року – експерт Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, керівник робочої групи з нормотворчої діяльності. Має сертифікати Центру муніципального менеджменту (Хабітат) ПРООН, Академії управління проектами, Канадської агенції з міжнародного розвитку, є індивідуальним членом Української асоціації управління проектами – національного відділення Міжнародної асоціації управління проектами (IPMA), член-кореспондент Інженерної Академії України. Володіє німецькою мовою. Одружений, дружина – економіст. Має сина та доньку.
Fakty.cv.ua