У Чернівцях 6 березня відкривається кафе інтелектуальних ігор «MALINA IQ»

1
3108
Загрузка...

Перше чернівецьке кафе інтелектуальних розваг розташоване на вул. Героїв Майдану, 154 (екс-Червоноармійська), в районі вул. Каспрука (екс-Канівська).

 

Раніше там вже працювало кафе під назвою «MALINA». Нові господарі вирішили залишити звиклу вже назву, до якої, враховуючи нову спеціалізацію, додали «IQ».

Мета закладу, як розказав fakty.cv.ua співзасновник Вадим Зарицький, – відірвати підлітків (і не лише) від комп’ютерів та планшетів, зробити відпочинок людей більш пізнавальним, цікавим та веселим.

Наразі відомо, що там точно будуть наступні ігри: «Мафія», «Монополія», «Уно», «Скребл», «Актівіті», «Тримай парі», «Дженга», «Нарди», «Шашки», «Шахи», «Доміно». Залежно від гри, можуть грати від 2 до 16 гравців.

В закладі погодинна оплата за оренду стола. Наприклад, стіл на 2 осіб в годину обійдеться в 40 гривень, на 4-х – 60 грн., на 6-х – 80 грн., на 8 – 100 грн. , на 10 – 120 грн.

Як зазначив п. Вадим, для тих, хто все ж вирішив відірватись від планшета та знайти нових друзів та поспілкуватися, буде діяти спеціальна пропозиція: «Або ми знайдемо йому товариша по грі, або наші працівники складуть йому компанію. По вихідних у денний час у нас будуть так би мовити «дитячі години», де або наші консультанти з ігор вчитимуть дітей як грати та гратимуть у настільні ігри, або влаштовуватимемо ігри всією родиною, тому що в наш час – це є дуже важливо, адже, зазвичай, батьки мало приділяють увагу дітям через постійну роботу та брак часу».

Напої та страви, якщо не хочеться, – можна не замовляти. Двері нашого закладу в день відкриття, 6 березня, будуть відчинені з 14 години! На цей день діє 50%-ва знижка на оренду столів, гру відвідувачі вибирають на свій смак чи за рекомендацією працівників кафе.

Забронювати столик можна за тел.: (066) 511-37-37, (098) 443-30-53. А для тих, хто забронюють столик до 4 березня (включно), кава та тістечко у подарунок.

У закладі будуть відбуватися і різноманітні турніри з представлених там ігор, у т.ч. у співпраці з обласним центром «Спорт для всіх», обласним відділення НОК України (Іван Гешко) та іншими спортивними організаціями. А на 8 березня вже заплановано провести цікавий захід серед дівчат, за підтримки модельного агентства «Шоу-Тайм».

 

До відома.

Співзасновники нового кафе Вадим та Анна Зарицькі мають досвід роботи в засобах масової інформації. Анна – в якості радіоведучої, а Вадим був оператором на різних телеканалах, а як представник студії «КУМ-відео» багато разів забезпечував трансляції спортивних подій (в запису і в прямому ефірі).

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ