Сьогодні 66-та річниця з дня народження Володимира Івасюка

1
1623
Загрузка...

Легендарний буковинець народився 4 березня 1949 року.

Володимир Михайлович Івасюк (04.03.1949–22.05.1979) — видатний український композитор і поет, один із основоположників української естрадної музики, народився в м. Кіцмань. Є автором понад ста пісень, серед яких “Червона рута”, “Водограй”, понад п’ятдесяти інструментальних творів, музики до двох спектаклів. Був професійним медиком та скрипалем. Чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Мав художній талант, був неординарним живописцем. Також захоплювався фотографією та кінозйомкою.

Володимир Івасюк трагічно загинув проживши всього 30 років — його тіло було знайдене повішеним у Брюховицькому лісі під Львовом. Слідчі органи «зам’яли» справу та оголосили офіційну версію, в яку ніхто не вірить, — самогубство. Загадкові обставини смерті композитора ще й досі не з’ясовані.

Однак у 2014 році Генеральна прокуратура поновила розслідування цієї справи. Слідчим прокуратури вдалося знайти свідків та беззаперечні докази вбивства Володимира Івасюка працівниками КДБ. Оскільки справа стосується працівників спецслужби колишнього СРСР, матеріали розслідування були передані військовій прокуратурі.

fakty.cv.ua

Сучасні фото будинку, в якому народився В. Івасюк:

***

Прокуратура офіційно: Володимира Івасюка вбили співробітники КДБ

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ