Каспрук: Уряд «освятив» передачу німецького урядового кредиту «Чернівціводоканалу»

0
207
Загрузка...

Модернізація водопостачання у Чернівцях таки відбуватиметься за допомогою німецьких коштів, про відповідне рішення Кабміну України повідомив мер Олексій Каспрук.

 

Після завершення засідання Кабміну 21.01.15 Чернівецький міський голова Олексій Каспрук не приховував своїх позитивних емоцій. І поділився ними на своїй сторінці у соціальній мережі:

«Почуваюсь щасливим разом з Roman Marchuk!!! Вийшли з засідання Кабміну.

«Чернівціводоканал» очікує друге народження! Сьогодні Уряд затвердив механізм передачі німецького урядового кредиту безпосередньо комунальному підприємству «Чернівціводоканал» для проведення модернізації водопостачання міста та затвердив склад урядової делегації для підписання угоди.
На засіданні Кабміну дуже хвилювався. Бо від цього рішення залежала не лише доля цього найбільшого комунального підприємства Чернівців, а й те чи матимуть чернівчани і гості нашого міста комфортні умови життя.
Попереду важка праця, супротив тих хто звик «ловити рибку в мутній воді», інші виклики. Але я вірю в успіх цього грандіозного для Чернівців проекту, вірю що вода в Чернівцях буде чистою і в прямому і в переносному сенсі. Дякую всім хто допоміг, пройшов цей складний шлях. За цю справу не соромно перед пам’яттю батька…»

Вітаємо! І чекаємо реалізації цього перспективного проекту!

Спільними зусиллями;)

Fakty.cv.ua

***

Брифінг Олексія Каспрука, без редагування про конфліктні ситуації

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ