Дмитро Білоус з Німеччини – про «євромайданівські емоції» і АТО

11
2035
Загрузка...

У День Гідності і Свободи Антоніна Ходорко поспілкувалась, не без допомоги комунікаційних пристроїв (телефоном), з лікарем анестезіологом-реаніматологом Дмитром Білоусом, який на річницю початку революційних подій перебуває на стажуванні у Німеччині, а рік назад також не лишався осторонь.

 

Ця розмова була доволі короткою, все ж міжнародний мобільний зв’язок не дешевий)))

Дмитре Георгійовичу, доброго дня, без зайвих «як справи?» одразу до діла: рік минув, які відчуття?

Доброго дня, відчуття суперечливі – від піднесених, до пригнічених…. Війна в країні…

 

Ми знаємо, що ви як більшість свідомих громадян, брали участь у Революції Гідності, які спогади?

Одразу хочу окреслити, активною свою участь назвати не можу, бо розмежовую тих, хто безстрашно, романтично там був зі словами: «Хто, як не я?». То я більш прагматик по своїй натурі, і робив все, що міг тут, в Чернівцях, тобто організовував, як міг, допомогу хлопцям. Хоча «недільні» мільйонні Віче намагався не пропускати…. А кричати: «Та я там був»… Зараз і так таких вистачає….)))

 

Чи була віра тоді, що здолаємо режим Януковича?

Знову ж таки «режим януковича» (попросив з маленької написати)… Хто сказав, що саме його то режим був…. Чого не всіх попередніх президентів? Вони всі дотичні…. Чого не наш «рабський режим»…. Все дуже відносно… Але, чесно кажучи, мало вірилось, якщо не сказати, що зовсім не вірилось… Тим паче після 2004 року..

 

А тепер є віра в перемогу?

Тепер лиш вона і є…. А якщо серйозно, то якась така штука сидить в середині і каже: «Та ми ж Українці, ми зможемо!»

 

А як бути з цінами, тарифами, адже можна почути, що таких цін не було і курсу?

Так ціни, курс, тарифи все виросло….. Але чого жалітися, чи бідкатись…. Тут все закономірно…. Війна, пустий бюджет…..А ті хто вихваляє минулих можновладців, – або з ними заодно були, або в силу об’єктивних (не мають можливості) чи суб’єктивних (не можуть, бо не розумні) аналізувати і всебічно розглядати ситуацію.

 

Ну і швиденько чого дуже хочеться?

Стабільності, миру, незалежності і безмежної Любові)))))(сміється)

Записала Антоніна ХОДОРКО, fakty.cv.ua

***

Річниця Євромайдану: Юрій Шипітко. Відвертості про революцію і АТО без цензури

***

Загрузка...

11 КОМЕНТАРІ

 1. Так дякую Георгію, я вмію читати, але чому саме про нього пишуть і чому в нього беруть інтерв’ю, ось що мене цікавить…він, можливо, відома постать в світі чи спеціаліст в цих питаннях про які йдеться в статті?

  • п. Петре, а як Ви визначаєте планку і якою вона має бути, щоби у людини брали інтерв’ю? І яку треба мати освіту, щоби бути спеціалістом в питаннях, про які йдеться? У нас є “школа революціонерів”, чи інститут революційний?:)
   Разом з тим, не є проблемою розмістити інтерв’ю з іншими людьми, які потенційно цікаві читачам;) Можете пропонувати як кандидатури, так і розмови з кимось;)

 2. Пане Георгію, по-перше хочу зазначити, що проти Дмитра Білоуса я не маю нічого проти, навіть навпаки, дуже симпатична молода людина, просто коли прочитав статтю, то в мене з’явились певні запитання… “Антоніна Ходорко поспілкувалася з Дмитро Білоусом” написано так легко і невимушено ніби я прочитав “Катя Осадча поспілкувалася з Джастіном Бібером” і тому я поцікавився, хто це такі: пані Антоніна і пан Дмитро; можливо це якісь відомі в Чернівцях і Україні особи, а я до свого сорому нічого про них не знаю, тому і цікавлюся)
  А на рахунок кандидатур, то в мене є деякі думки) Якщо вже згадується Дмитро Білоус, то мені на думку спадає легендарний футболіст нашої Буковини, і його думка також була би дуже цікава читачу, а якщо ми вже згадали легенд Буковини і прізвище Білоус, тоді можна і спитати і Олександра Білоуса, його думка ще більш цікава для мене, тому що я чув, що він взагалі був героїчним учасником героїчних подій на Майдані і може на цей рахунок багато чого цікавого розповісти!!!
  І якщо я щось не те спитав чи написав, то пробачте мене пане Георгію, просто читаю Ваші статті і цікавлюся тим що в них написано.

  • Немає проблем, все ОК, просто спілкуємось;)
   Так, Дмитро Білоус – зірковий футболіст, і його думка теж цікава;) Більше того, його син був в АТО… І не знати, чи не буде ще, хоча, попри всі розповіді про патріотизм і т.п., не зустрічав ще когось, хто хотів би відправити на передову свого сина, племінника чи іншу дуже близьку людину… Але це вже інше.
   Дякуємо за інтерес до цих тем і за спілкування;) Долучайте і друзів до дискусій;)
   Власне, і Ви самі теж можете бути героєм інтерв’ю;) Бо думка кожного – цінна, а особливо соціально активних людей;)

 3. От тільки побачив, що мене згадали у світлі минулорічних подій)) Пане Петре, я не вважаю себе героїчним учасником та й події були більше трагічні….. А зараз вистачає учасників героїчних, “всі несли колоду разом з Леніном”))) А от щодо легенд Буковини, дякую))))))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ