Умови, на яких у Чернівцях пропонують нові угоди перевізникам (відео)

3
371
Загрузка...

Другий день триває черговий страйк чернівецьких перевізників, які вимагають підвищити вартість проїзду в маршрутках з 4-х бодай до 5-ти грн.

Тим часом, міська рада розірвала угоди зі всіма перевізниками і пропонує (через департамент житлово-комунального господарства) підписати нові угоди з будь-якими перевізниками, які погоджуються виконати наступні умови:

– нормальне дотримання графіку руху;
– кількість машин на маршруті відповідно до угоди;
– автобуси мають бути технічно справні, чисті, обладнані GPS-навігацією;
– готовність у перспективі до введення електронних квитків і т.д.

Детальніше дивіться тут:

Мер Чернівців Олексій Каспрук зазначив, що в містах, де тариф є вищим, перевізники несуть значне соціальне навантаження.

Міський голова ще раз підкреслив, що від деяких маршрутів є намір відмовитися. І це стосується, передусім, маршрутів, які дублюють рух електротранспорту.

За словами мера, більшість перевізників не надають необхідний для укладання угод пакет документів. Плюс багато хто показує нереальну зарплату – менше мінімальної (3200), що, на думку, мера, означає, що перевізники платять зарплату в конвертах, ухиляються від сплати податків тощо.

Олексій Павлович повідомив, що в тролейбусному управлінні водії мають зарплату понад 10 тис. грн. (з нарахуваннями), а деякі і по 13 тис. і більше. І, тим не менше, на сьогодні є понад 50 вакансій.

Мер зазначив, що з початком страйку ЧТУ вивело на лінії 61 тролейбус і, на думку Олексія Павловича, завдяки цьому вдалося зняти велику напругу через шантаж перевізників.

На усіх перевізників, які другий день не виконують умови договорів в частині забезпечення регулярності руху на міських маршрутах, складено акти про порушення для застосування господарських санкцій у вигляді штрафу. Про це повідомили у відділі транспорту, зв’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

Двадцяти перевізникам, які працюють за тимчасовими угодами, направлено письмові повідомлення про застосування штрафу, де вказано порушення, за яке застосовується штраф, розмір штрафу та банківські реквізити, на які його необхідно сплатити. Штраф застосовуються у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – за кожне порушення умов Тимчасового Договору.

Перевізник зобов’язаний сплатити зазначену суму штрафу на розрахунковий рахунок, вказаний у повідомленні про застосування штрафу, впродовж 10 робочих днів з моменту отримання повідомлення. Штраф сплачується до міського бюджету.

Перевізники, які працюють за постійними угодами і не забезпечили роботу транспортних засобів на маршруті, отримали попередження про розірвання угоди? – повідомляє сайт міської ради (chernivtsy.eu).

Скільки ще триватиме страйк перевізників, наразі невідомо.

Є у цьому і позитив. Більше чернівчан стали ходити пішки (особливо коли мова про декілька зупинок), що позитивно впливає на здоров’я.

fakty.cv.ua

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ