Екс-депутат пропонує зустріти популярного в Росії репера з Чернівців «як ворога»

1
674
Загрузка...

Чернівецького репера, який виступає під сценічним ім’ям T-Fest і набув шаленої популярності в Росії (а його кліпи набирають рекордну кількість переглядів в Youtube), вдома пропонують зустріти «як ворога», якщо приїде сюди гастролювати…

Так висловився екс-депутат міської ради – знаний журналіст і громадський діяч Василь Забродський на запитання під постом, яким він різко негативно висловився щодо майбутніх гастролей у Чернівцях Макса Барських та «Время и стекло»… Василь Іванович категорично вважає ворогами артистів, які після анексії Криму та початку кровопролиття на сході України виступали у Росії (або анексованому півострові). Хоча, як видно з публічних дискусій, так думають далеко не всі люди, які вважають себе патріотами.

На запитання одного з користувачів ФБ, мовляв, а що будемо робити із сином Ігоря Незборецького (начальник управління охорони здоров’я міської ради) –T-Fest-ом, який у Росії зриває аншлаги (а його кліп «Улети», приміром, станом на час розміщення цієї інформації має в Youtube понад 72 млн. 240 тис. переглядів! Серед інших буковинців ніхто й близько не наблизився до таких показників), Василь Забродський відповів: «Приїде гастролювати – зустрічати так само». Тобто теж «як ворога»…

Ось сам пост Василя Забродського:

«Хоч день сьогодні і святковий, не можу не гніватись і промовчати.
Допоки в нашому місті пануватиме це антиукраїнське свавілля? В першу чергу запитую у мера нашого – Олексія Каспрука. Чому дозволяєте бійцям ідеологічного фронту, а саме такими вважаю артистів, які гастролюють в Росіі, виступати на сцені літнього театру – КОМУНАЛЬНОГО підприємства?
Чому місцева «Свобода» не ініціює рішення міської ради про заборону ідеологічних диверсій на території нашого міста? Допоки, нібито нічого не усвідомлюючі, артисти різного штибу, які гастролюють в країні-агресорі, плюватимуть в душі тих, хто поклав життя за Україну?
Чи ви думаєте вони не розуміють, що їх використовують як ідеологічну зброю в російсько-українській війні?
Чи не пече кишеню лишня тисяча гривень отриманих від цих гастролей власникам рекламних конструкцій, організаторам концертів і всім хто заробляє ці криваві гроші? І взагалі, чому громада мовчить?
PS. З організаторами мав бесіду. Вони посилаються на відсутність законодавчоврегульованого поля. Якщо буде відповідна заборона, то концетри не відбудуться. Телефон власника рекламного сіті лайта не відповідає. Ну якщо не відреагують, то, певно, понесуть матеріальні втрати. Можуть і пошкодити їм ті конструкції?
PSS хто там в друзях з Каспруком? Зфотографуйте пост і розмістіть його ще раз, тегнувши Каспрука. Бо я в нього забанений. Правди боїться».

В цілому сумно, що «таке» має місце у нас… Мало того, що «моральні уроди» організували і підтримують кровопролиття на Сході України (знищуючи там найсміливіших патріотів), так ще й в суспільстві маємо таку агресію, непримиримість до позиції інших, ненависть і т.п. І одне з улюблених занять для багатьох нині – «малювати» ворогів зі всіх або більшості, які думають трохи інакше… Сумно і малоперспективно… «Шлях в нікуди»…

fakty.cv.ua

***

***


***

***

***

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ