Екс-міністр Шеремета, Каспрук, Продан і Ко – про перспективи Чернівців (відео)

1
366
Павло Шеремета
Загрузка...

На новій дискусійній платформі «Твоє місто. Чернівці» 22.01.18 відбулось цікаве обговорення найближчих перспектив «Маленького Парижу» в рамках анонсованого заходу «Візія Чернівців-2020».

У ролі модератора виступив гість зі Львова – керівник проекту «Твоє Місто» Тарас Яценко. А серед гостей, які поділилися своїми роздумами «на задану тему», були, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (з 27 лютого по 2 вересня 2014 р.) Павло Шеремета, мер Чернівців Олексій Каспрук, секретар міської ради Василь Продан, почесний консул Австрії у Чернівцях, історик Сергій Осачук, один з найактивніших депутатів міської ради Володимир Бешлей, екс-депутат міськради, архітектор В’ячеслав Кишлярук, гостя з Києва – директор фонду «SPORT for PEACE» Наталя Мартіашвілі (яка у 2015 р. «забігла» до Книги рекордів Гіннеса завдяки Забігу Миру Європою), керівник міського осередку партії «Самопоміч» Віктор Гищук, лікар і активіст Дмитро Білоус, молодий політолог, кандидат наук Андрій Кучуран, менеджер Чернівецької філії Суспільного (телеканал «Буковина») – співзасновниця громадської організації «Громадське телебачення “INFOKEY” у Чернівцях» Ольга Гришин-Грищук та інші.

Цікаво, що і тут не обійшлось без теми «специфічних стосунків» мера Чернівців Олексія Каспрука з секретарем міськради Василем Проданом та депутатською більшістю, на які звернули увагу і гості зі Львова. Добре хоч на цій зустрічі не було з їхнього боку явних проявів ворогування (що, на жаль, особливо полюбляє демонструвати Олексій Павлович).

Приємно було чути компліментарні роздуми щодо великих перспектив Чернівців від екс-Міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети, який, як він сам зазначив, «голосував власною кишенею за Чернівці», вирішивши зустріти новий 2018 рік з родиною у Чернівцях (і залишився дуже задоволеним). На думку Павла Михайловича, Чернівці мають найкращі умови для здійснення серйозного прориву найближчим часом.

Були і виступи «від народу» – з традиційними претензіями на адресу виконавчої влади та/або депутатів.

«Зачепило» і провокаційне запитання львівської журналістки до мера Чернівців щодо того, на яке інше він замінив би гасло «Спільними зусиллями». Олексій Павлович зауважив, що він «ніхто», щоби міняти це гасло. І хоча запитання, як уточнила авторка, було напівжартівливим, тему пізніше продовжив і авторитетний історик Сергій Осачук, який коротко і цікаво розповів історію появи цього гасла у Чернівцях. Тобто його не придумали на якихось зібраннях, а заслужили реальними справами. «Viribus Unitis!» було особистим гаслом цісаря Франца Йосифа, який дарував право на його використання Чернівцям.

Дискусія плавно перейшла в презентацію медіа-хабу «Твоє місто. Чернівці», про що – окремо.
ФОТО:

***
Поки що пропонуємо подивитися (і послухати) записані fakty.cv.ua згадані та інші виступи:

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***
Вся дискусія:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ