Чернівецька “Самопоміч” закликає допомогти Львову у боротьбі проти “сміттєвої блокади”

2
273
Загрузка...

Керівники фракцій “Самопоміч” у Чернівецькій міській та обласній радах ініціюють повторний розгляд питання щодо допомоги Львову у вирішенні екологічних проблем, які виникли внаслідок “сміттєвої блокади”.
Після акції біля Верховної Ради у Києві 21.06.17 голова фракції “Самопоміч” у Чернівецькій міській раді Віталій Гавриш зазначив:
“Львів активно допомагав нам у 2008 році, коли була повінь. Тож ми закликали колег у міській раді допомогти Львову, який опинився під пресом сміттєвих проблем. На жаль, голосів для позитивного вирішення питання не знайшлось. Зараз питання вже порятунку Львова піднято на новий рівень. Це проблема вже явно не лише львівська.
Сьогодні представники різних політичних сил зі всіх куточків України висловили свою підтримку Львову під час акції біля Верховної Ради.
Ми ведемо розмови з колегами-депутатами і ініціюємо повторний розгляд цього “гарячого питання” на сесії. Сподіваюсь, вдасться отримати необхідну підтримку в сесійній залі”.
У свою чергу, керівник фракції “Самопоміч” в обласній раді Іван Гешко зазначив, що буде знову заертатися до керівників органів місцевого самоврядування Чернівецької області щодо можливості допомоги по прийняттю побутових відходів в цей складний для Львова період, адже нааіть прийнявши якусь незначну кількість, це може бути великою допомогою для львів’ян.

fakty.cv.ua

***

http://www.fakty.cv.ua/bukovyntsi-pidtrymaly-spilnu-aktsiyu-politychnyh-syl-bilya-verhovnoji-rady-video-foto/

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Молодці хлопці і дівчата з Самопомочі! Якби ще у вас не було зрадників-доносчиків взагалі була б красота

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ