Чернівецька волонтерка з Канади обурена «нюансами» навколо гуманітарки

1
304
Антоніна Кумка
Загрузка...

Ганьба? Напевно, це не те слово… Краще підійде злочинна безвідповідальність чиновників або просто дебілізм нашої системи, яку давно треба кардинально змінити…

 

Вдумайтесь в те, що пише чернівецька канадійка – волонтерка Antonina Kumka:

«Хтось може пояснити, будь-ласка, чому ми в Канаді збираємо кошти, купуємо, вантажимо, відправляємо. У власний час, після роботи, у вихідні. Усі документи оформлено. Вміст контейнера відповідає документам. Ніяких заборонених одиниць. А контейнер приходить в Україну і стоїть на митниці більше двох місяців, тому що Міністерство Соціальної Політики бореться з контрабандою гуманітарних вантажів і тепер усе заморозилось.
Чому, кожен раз коли іде контейнер з Канади з гуманітарною допомогою (медичні маски, захисні окуляри, пральна машина для армії та ін), який оформлений згідно вимог українського законодавства, потрібно шукати хто “допоможе домовитись щоб швидко і без проблем пройшло”? Скільки можна?!
Ми можемо підключати Посольство Канади, МЗС України, Конгрес Українців Канади і т д. Але це лише контейнер з гуманітаркою! Навіщо так ускладнювати?!»

Хіба не мали би винуватців таких простоїв негайно позвільняти і покарати?..

fakty.cv.ua

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ