На Буковині влада в руках… комуністів? (відео)

1
178
Загрузка...

Депутат Чернівецької міської ради зазначив, що на Буковині досі править «комуністичне кубло»: губернатор – комуніст, його заступник – комуніст, депутат ВР від Чернівців – комуніст, мер – син комуніста, його підтримують – сини комуністів…

 

А ще депутат міськради Василь Продан зауважив, що він за 2016 рік сплатив податків 2 млн. грн., в український бюджет, а деякі соратники мера Чернівців, мовляв, мають бюджет  в Криму і сплачують податки в державний бюджет Росії…

Ось відповідна заява Василя Продана:

***

Василь Продан зазначив, що наші земляки-депутати Верховної Ради, такі як Бурбак, представники фракції БПП одним натисканням кнопки позбавили чернівчан 65 млн. грн. Забрали акциз. Це децентралізація? «І було дуже небагато буковинців, які це не підтримали – такий по грабунок міста. 65 мільйонів одним натисканням кнопки».

«Стосовно комуністів. І того, хто сповідує комуністичну ідеологію. Губернатор – комуніст (Олександр Фищук komunizm-ni– прим.), заступник – комуніст (Олег Стецевич – прим.), представник по виборчому округу чернівецькому – комуніст (Микола Федорук – прим.), ви – син комуніста, всі, хто вас підтримують – Пелехи і ці всі інші – діти комуністів. Тобто ви залишились, комуністичне кубло таке, і тому нам нема життя зараз у Буковинському краї. Ви прийшли, ваші однопартійці тоді комуністичні вбивали буковинців, а ви зараз досі продовжуєте керувати. Тому так погано і живемо».

І зазначив, що він за минулий рік особисто сплатив податків 2 млн. грн.  «А ви і ваші однопартійці робили все, щоби не сплачувати у фонд розвитку інфраструктури міста. Це рішення, яке ви досі не внесли на виконавчий комітет міської ради. Олексій Павлович, ви скільки будете відстоювати інтереси клану Бурбаків? Того клану, який має бізнес в Криму, який оформлений на їхніх батьків, які сплачують в державний бюджет Росії кошти. Я сплачую в український бюджет, а ваші однопартійці сплачують в державний бюджет Росії, і за ці гроші вбивають наших хлопців, наших українських, розумієте? І ви ще смієте казати, що хтось з нас щось не платить?»

І продовжив, що, мовляв, ви зі своїм кланом бурбаківським пороздавали всім посади, всім, кого взяли в транспортні війська, всім, хто зараз займається «контрабасом» лісу, всі, хто «кришує» крадіжки гравію, всі, хто займається «контрабасом» на митниці. Це ж всі ваші однопартійці. Хто керує Ощадбанком. Ви позаймали всі посади в державі, і від того ми так живемо.

Олексій Каспрук на це зазначив, що пишається батьками. І це нормально і правильно. Знайти в інтернеті біографію батька Олексія Павловича не є складно, його досі багато чернівчан згадують в позитиві.

Було б цікаво, якби і інші високопосадовці та депутати підтримали такий «інформаційний флешмоб» і повідомили би публічно короткі відомості про своїх батьків – хто вони, коли і де народжені, чим займались (ким працювали), якщо є – і про якісь особливі заслуги і відзнаки. Це ж ніби не мало би бути секретом. Плюс зайвий привід згадати добрим словом батьків. А читачі мали би уяву про «родословну» людей, які управляють містом і областю.

І першим цей флешмоб мав би підтримати, мабуть, сам Василь Продан – розказати про своїх батьків…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ