Лікарі просять небайдужих, які можуть, підтримати донорську акцію

0
455
Загрузка...

Під час новорічно-різдвяних свят в обласному Центрі крові оновлюють банк крові. Таку акцію проводять щорічно.

За словами в. о. головного лікаря Центру крові Анжеліки Каланчі, це пов’язано з тим, що у період святкувань число кровоздач традиційно зменшується, крім цього, під час застіль люди споживають багато жирної їжі, що згодом стає протипоказом до здачі крові. Водночас, потреба у її препаратах є завжди. Щоб запобігти їхньому дефіциту, тим більше, що термін придатності еритроцитовмісних компонентів обмежений, трансфузіологи збільшують число заборів наперед.

В акції, що ініціювала медична комісія ЧОО «Майдан» (голова – Дмитро Білоус), взяли участь працівники Чернівецької обласної лікарні, студенти медичного університету та спортсмени (у т.ч. колишній футболіст «Буковини» Олександр БІЛОУС, який тепер грає у німецькій Ландеслізі)  Вони здавали як ермасу, так і плазму крові, причому продовжать кровоздачі й на самому початку нового року.

Як зазначає представниця ЧОО «Майдан» Анна Рибарчук, лікарі просять і надалі здавати кров, так, як у період свят потреба у переливаннях збільшується, через травматизм, аварії тощо.

Підтримаймо добру справу!

fakty.cv.ua

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

170110-donor-Bilous-bagato

 

***

Віталій Смандич: Донорство – шлях до довголіття! (6 корисних порад здавати кров)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ