Євроавтобан пропонують провести через вул. Б. Хмельницького:)

0
277
Загрузка...

«Пропоную, щоби автобан проклали обов’язково через вулицю Богдана Хмельницького», – з таким іронічним коментарем поширив інформацію про новий європейський автобан відомий чернівецький митець і радіоведучий Богдан Ластівка.

 

На карті з магістралями «задіті» і Чернівці. Але в контексті конкретної новини, на жаль, Чернівецька область не фігурує.

Євросоюз планує будувати міжнародну швидкісну автомагістраль. Цей проект має назву Via Carpatia, – повідомляє ukraine-live.com. Він з’єднає північ із півднем Європи, Середземне море з Балтійським і Чорним. Автобан пролягатиме через 9 країн: Литву, Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Болгарію, Грецію, Туреччину та Україну. Кінцевими пунктами маршруту стануть міста Клайпеда в Литві та Салоніки в 161212-avtobany-chernivtsiГреції.

Комітет з питань транспорту Верховної Ради України та комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща на засіданні вирішили, що частина європейської траси простягнеться через українську територію. Зокрема, швидкісне шосе побудують у Вінницькій, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Одеській областях, повідомляє Autocentre.ua.

Таким чином Одеса матиме пряму магістраль на балтійські порти.

Раніше повідомляли, що в Україні через 5 років запустять перший платний автобан – реконструйовану трасу М15 Одеса – Рені.

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ