АТОвець – про «геноцид місцевого населення» у Чернівцях

0
543
Загрузка...

Про чергову проблему з виселенням у мікрорайоні «Гравітон» у Чернівцях, в якій замішані прокуратура та місцева влада, публічно повідомив учасник АТО і активіст Євгеній Марусик («Карандаш»).

 

На своїй сторінці у Facebook в ніч на 1.08.16 Євген написав:

«ЗАКОН? ЧЕСТЬ? ГІДНІСТЬ?160801-Graviton-znesennya-Karandash-FB

В районі «Гравітон» міста Чернівці продовжується геноцид місцевого населення. Але всі вже чули про інцидент з виселенням матері з двома дітьми з квартири у 251 будинку по вул. Руській. Зараз є прохання про допомогу від мешканки будинку 241/2 по вул. Руській в Чернівцях. Жінку виселяють з її маленької хатинки, в якій вона з чоловіком (на сьогодні померлим) мешкала багато років. Біля хатинки жінка тримає шикарний і плодючий город, з якого живе.

Отже, ділянку рішенням Чернівецької міської ради їй офіційно виділили у 2006 році. А в 2008 році Чернівецька міська рада це рішення скасовує, і надає ділянку прокуратурі Чернівецької області, яка виготовляє технічну документацію, і стає інвестором будівництва багатоквартирного будинку. Зі слів Валерії Гаїни, відтоді почалося неймовірне. До них приходили представники забудовника, прокуратури і поводили себе, м’яко кажучи, не достойно. Вони погрожували, ламали паркан, тиснули психологічно на двох стареньких людей.

Спочатку забудовник – ПМК-76 звернувся до суду з вимогою про те, щоб усунути перешкоду для користування земельною ділянкою. Гаїна не допускала їх до будівництва. Суд відмовив ПМК, мотивуючи тим, що не ПМК має звертатись, а прокуратура. Звернулась прокуратура з даним позовом, але неналежним чином підготувала позивну заяву, і їм відмовили за безпідставністю. Скоріш за все прокуратура знов звернеться. Про це повідомив адвокат Валерії Гаїни.

На даний час адвокат подав до суду позовну заяву про скасування та визнання незаконним рішення міської ради – «Про скасування рішення про надання земельної ділянки в постійне користування прокуратурі» . Також адвокат планує оскаржити право на постійне користування земельною ділянкою, яке надано прокуратурі.

Хронологія:
У 2006 році Гаїні Валерії Іванівні видається земельна ділянка, мер – Федорук.
У 2008 році ця сама ділянка віддається Чернівецькій обласній прокуратурі , мер – Федорук.
У 2008 році генеральний директор фірми-забудовника, що будуватиме будинок для прокурорів, будівельної компанії «ПМК-76» Каглянчук Василь Іванович нагороджений медаллю «На славу Чернівців» розпорядженням мера Федорука.
Це все дійство проходить за адресою – м.Чернівці, вул. Руська, 241 – знаходиться на окрузі депутата Чернівецької міської ради, що приближений до Федорука – Кавулі Андрія.

Звертаюсь до Генерального прокурора України Юрій Луценко:
Розумію, Юріє Віталійовичу, що у Вас дуже багато важливих справ по всій країні, ще й Єфремова затримали, але змушені звернутись до Вас з проханням втрутитись в ситуацію, що склалась у нас на Буковині.
А ще краще – щоб Ви особисто знайшли час та завітали в Чернівецьку область. Громадськість готова розповісти Вам дуже багато цікавих речей, серед яких ситуація що описана вище та вирубка та вивіз на Румунію буковинських лісів і т.д.
Приїзжайте, з нас мамалига!

Звертаюсь до депутата Чернівецької міської ради Андрій Кавуля:
Андріє Васильовичу, а Ви в курсі що у Вас на окрузі робиться? Розберіться будь-ласка… Але не обманюйте більше виборців! (про перенесення сесії міської ради Ви сказали на похороні, пам’ятаєте?)

Звертаюсь до прокурора Чернівецької області Якимчука Миколи Костянтиновича:
Миколо Костянтинович, Ви як чесна і порядна людина, візьміть будь-ласка під особистий контроль ситуацію з будинком літньої чернівчанки! Як обласна прокуратура може бути інвестором будівництва багатоквартирного будинку? Якою ціною? Куди Ви подінете цю жіночку?
(Наталія Якимчук вибачте, я не впевнений, що Микола Костянтинович користується фейсбуком, перекажіть йому бідь-ласка)

Звертаюсь до Генерального директора Каглянчука Василя Івановича:
З розумінням ставлюсь до проблеми, яка виникла у Вас з цією земельною ділянкою, але не з тим інвестором ви підписали договір. Відмовтесь від будівництва на цій ділянці для прокурорів!

Честь маю!
Карандаш».

Ситуація, звісно, непроста і неоднозначна. Але і залишати її поза увагою не можна. Це ж людські долі, долі людей з народу, якому має служити влада…

fakty.cv.ua

***

АТОвець запропонував керівнику поліції… вивезти в ліс і закопати живцем (відео)

***

АТОвець жорстко обматюкав міську владу за квартирні рішення (відео)

***

Буковинський АТОвець з передової: Хочу в Київ зі всім своїм бойкомплектом (відео)

***

Провокації і конфлікти навколо комплексу «Гіпербуд» на Проспекті (відео, фото)

***

АТОвець «зчепився» з помічником нардепа через неправильне паркування

***

«Розборки» АТОвців і «наїзд» волонтерки на «цю шваль» – Яценюків, Бурбаків (відео)

***

«Війна» навколо торгово-житлового комплексу «Проспект 131» (відео)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ