Керівництво обласної лікарні знищує культурну спадщину

0
382
Загрузка...

Без зайвих слів і вступу, просто наводимо слова лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні – Ольги Кобевко, яка також є і депутатом Чернівецької обласної ради:

“Як головні лікарі продають історію. Я працюю в обласній лікарні, будівля старовинна, збудована ще за часів Австро-Угорщини. Нещодавно тут міняли дах, зняли цінну черепицю, накрили бляхою за ~300 тис.грн, але то не основне…  Основне, за наказом головного лікаря пана Ушакова (в минулому – член Партії ригів) була створена комісія, що оцінила дану черепицю як “БУДІВЕЛЬНЕ СМІТТЯ”, і 430 м² кошторисом провели ціною в 400 грн, за все!!!!!  Я не змогла мовчки спостерігати, і звернулась до відділу захисту історичних пам’яток та архітектурного відділу міста, бо на цей момент черепиця була уже продана офіційно за 400 грн!!!!! Але, спільними зусиллями, ми зробимо усе, щоб дана історична цінність, (тобто  черепиця часів  Австро-Угорщини), не опинилась в приватних садибах, а і далі прикрашала дахи нашого міста!!!

До вкраденої черепиці: вчора після мого посту, на території мого відділення з’явились якісь хлопці, щось перекладали, трохи били ту черепицю, кажуть, що з вказівки керівника обллікарні, – повідомила нові подробиці справи Ольга Кобевко. – На жаль, я була в Новоселиці. Але ввечері на території обласної лікарні побачила ямки засипані раритетним “будівельним сміттям”.

Після всього, що вище написала пані Ольга, мушу навести одну важливу річ!!!!!!! – Справа не в тому в якій партії був головний лікар, яким чином розпродують австрійську черепицю і кому, як замітають сліди, якимись документами. Головне це те, що всі ці роботи, що проводяться на пам’ятці архітектури місцевого значення, наголошую на пам’ятці архітектури – проводяться без жодного дозволу і погодження із відповідним органом охорони культурної спадщини!!!!! У листі Чернівецької міської ради, що на фото зазначається, що роботи по ремонту покрівлі – надав відділ міськради, але це не входить до його повноважень!!!!! Згідно законодавства, а саме 13 пункту, статті 6 Закону України “Про охорону культурної спадщини” –  дозвіл на проведення даних робіт надає обласна  державна адміністрація!!!!!, яка такого дозволу не надавала!!!! Що виходить –  злочин!!! Чому?! – бо скільки таких робіт на пам’ятці проведено!!!! Заміна вікон, ремонтні роботи, передача в оренду приміщень під кафе та аптечні пункти, а це вже пункт 16, статті 6 вище згаданого Закону! Отож, можливо правоохоронні органи будуть реагувати і вживати відповідні дії ?! чи хай буде…

Олександр Білоус, Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ