У Чернівцях розмалювали рекордну «Олімпійську листівку» (фото)

0
586
Загрузка...

У середу, 27.04.16, на Театральній площі у Чернівцях усі охочі мали можливість долучитися до створення рекордної для України «Олімпійської листівки».

 

Титуловані спортсмени на чолі із зірковим керівником обласного відділення НОК України – чемпіоном Європи та світу з бігу на 1500 м Іваном Гешком, почесні гості (начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, керівник міського спорту Дмитро Макаренко, начальник регіонального відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ Корнелій Жукотинський, головний спеціаліст міського управління освіти Володимир Цуркан…) та просто перехожі могли залишити на листівці розміром 3х4 м свої побажання українським і, зокрема, буковинським олімпійцям. Такою акцією буковинське олімпійське відділення відзначило 100 днів до старту Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

З ініціативою щодо створення рекордної «Олімпійської листівки» виступив відповідальний секретар відділення НОК – викладач факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ Ярослав Галан. За його словами, у Національному Олімпійському комітеті України підтвердили, що це найбільша «Олімпійська листівка» в нашій країні. Чи буде вона зареєстрована і як рекорд України, наразі поки що невідомо.

У створенні листівки безпосередньо на площі взяли участь учні та студенти найближчих навчальних закладів – зокрема, колеги Івана Гешка з ЧТЕІ КНТЕУ (викладачі – Микола Головачук, Олександр Крецький), учні ЗОШ №1 (викладачі – Олег Найко, Валерій Шпирко), студенти ЧНУ, учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ (Микола Кочубей, Ольга Крюк (Александрова)), ЗОШ №14 (Сергій Предол), Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 для дітей з вадами слуху (Альберт Фукс), ліцею №1 (Олександр Мокан), ЗОШ №41 (Денис Вовк). Навіть представники нової патрульної поліції Чернівців долучились;). Інформаційно підтримав захід і обласний центр «Спорт для всіх» (SportBuk.com), а звукову підтримку надала школа танців «MoveOn» (Іван Величко).

fakty.cv.ua (за інформацією SportBuk.com)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Рекордна “Олімпійська листівка” у Чернівцях 27.04.2016 р.

***

У Чернівцях розмалювали унікальну «Олімпійську писанку» (фото, відео)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ