Київська красуня полісмен поділилась досвідом і дала поради колегам із Чернівців

1
785
Загрузка...

В переддень запуску Нової поліції у Чернівцях, багато різної інформації можна зустріти з цього приводу у ЗМІ. І перед цим знаковим днем для нашого міста ми вирішили поспілкуватись із перебільшення однією із гарніших, а як вже показав час і сумлінним працівником Київської поліції – Людмилою Мілевич. Всі, мабуть, пам’ятають як “доброзичливці” намагались  зробити скандал із тим, що вродливу дівчину взяли у лави полісменів, та робота розставила все на свої місця. Одразу відзначимо, що полісвумен, як в минулому році, так і цього разу, без зайвих запитань і “корони” відповіла на декілька наших запитань.

Як вам працюється, ваші враження після півроку на службі? 

Чесно кажучи, без перебільшень, я у захваті від роботи, так інколи буває важкувато, але  я вдячна долі, що я стала частиною цього процесу.

Все частіше у ЗМІ можна зустріти інформацію, що багато людей йде з поліції, “урізають” зарплатню і такого роду чутки?

Знаєте, ті хто йдуть – або не справляються, або розраховували на іншу роботу, чи просто не витримали темпу напруги в робі. Про урізання, можу сказати, що я жодного разу менше 8 тисяч гривень не отримала, інколи й більше із преміями і так далі. Це вигадують ті кому це вигідно

– У нас вже завтра на вулиці вийдуть ваші колеги, що можете побажати їм?

Чернівецьким хлопцям і дівчатам від щирого серця бажаю терппіння, сил і наснаги. Ми всі одна команда і сім’я! І разом ми зробимо щось добре для наших міст і країни.

– Якісь практичні поради дівчатам, які патрулюватимуть вулиці Чернівців?

Дівчата, ви просто маєте бути впевненими у собі, це єдине, що треба! Ви вже зробили величезний крок прийшовши на роботу в поліцію.

– Може повідаєте який курйозний, цікавий випадок із робочого процесу?

Та кожне чергування цікаве, по своєму, курйози трапляються повсемісно, з часом зрозумієте як фільтрувати виклики і розставляти пріоритети, хоча всі виклики важливі та бувають такі, що не потребують нашого втручання (чиїсь жарти чи провокації)

– І наостанок, бували у Чернівцях, якщо направлять сюди на роботу, приїдете?

Була у вашому місті проїздом, дуже гарне, як буде наказ про переведення, не посмію ослухатись його!(сміється!)

Ми дякуємо Людмилі, за оперативні і змістовні відповіді! Чекаємо в гості! А нашим хлопцям і дівчатам в добру путь! Виправдати наші сподівання!)))

Олександр Білоус, Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ