Інформація про подвійне громадянство в облраді не стосується Гливко-депутата

2
1987
Загрузка...

Інсинуаціями проти неї назвала інформацію про нібито її подвійне громадянство депутат обласної ради, керівник фракції «Батьківщина» Альона Гливко.

 

Те, що громадянство Румунії може мати депутат обласної ради Альона Гливко, припустив у своєму пості на Facebook політолог і громадський діяч Михайло Шморгун.

Але вже незабаром fakty.cv.ua повідомили, що прізвище та ім’я депутата облради Альони Гливко латинськими літерами (у закордонному паспорті) пишеться не так, як в оприлюдненому листі від митниці, тобто не HLIVCO ALIONA, а Hlyvko Alyona.

Це уточнила і сама Альона Гливко-депутат, яка у відповідній заяві дала оцінку цій, за її словами, дезінформації:

Про ціну в «ламаний гріш»

У зв’язку з поширеними сьогодні інсинуаціями проти мене, звертаюся до громади особисто, без посередництва прес-служб чи старших і досвідченіших однопартійців. Моя відповідь настільки проста, що не потребує жодних професійних допомог чи авторитетних підсилень.

Перше: розіслана сьогодні під кінець дня одним громадським об’єднанням інформація про мене не відповідає дійсності. Це цілковита дезінформація, спрямована не стільки проти мене особисто, скільки проти політичної сили, яку я представляю. Я є громадянкою України.

Друге: я абсолютно переконана, що предметом, насправді вартим сьогодні обговорення, точно не є ні документи, які посвідчують мою особу, ні навіть моє чи будь-кого іншого приватне життя. Документи у мене в порядку, і все, що закон вимагає розповісти – заявлено в моїй декларації. Громада гідна розбиратися і контролювати, на що ділять її кошти, а не перейматися дешево інспірованими псевдоскандалами. І я допомагаю громаді розбиратися і контролювати, а не відволікатися і втрачати контроль над справді важливим.

Третє: подвійне громадянство дозволене у понад 100 країнах світу. А в Україні Президент призначає на посади, наприклад, в уряді, правоохоронних органах, на губернаторських посадах – фахівців з подвійним громадянством (Яресько, Квіташвілі, Абромавічюса, Згуладзе, Сакварелідзе, Саакашвілі…) Наша країна прямує до Європи, на офіційному порталі Президента України зареєстровано і підтримується громадянами десяток петицій із проханням дозволити українцям мати подвійне громадянство! Якби моїм критиканам хоч трошечки йшлося про людей, то не про заборони, покарання чи паплюження говорили би, а про те, як іти назустріч сучасним потребам людей. Але… Коли група людей збирається попліткувати, то навіщо називати це «громадським об’єднанням»? І чи можна тих, хто пліткують про жінку, називати мужчинами?

Отже, справа не варта ламаного гроша. Чи все-таки для когось і ламаний гріш – це ціна?

депутат Чернівецької обласної ради,
керівник фракції «Батьківщина» в облраді,
заступник голови обласної організації партії ВО «Батьківщина»
Альона Гливко

P. S. Перепрошуємо за те, що розповсюдили інформацію, в якій, як випливає із розміщеної вище заяви, помилково було припущено, що у депутата обласної ради Альони Гливко є і громадянство Румунії. Ту інформацію не видалили, аби не склалось враження, що має місце якийсь тиск на fakty.cv.ua. Там вже уточнено, що це лише припущення і що насправді йдеться не про Гливко-депутата (за її словами).

Як Ви ставитесь до подвійного (або більше) громадянства?

Результати

Loading ... Loading ...

***

«Інформаційна бомба» про подвійне громадянство в обласній раді

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Вітаю усіх!
    Тобто один із депутатів обласної ради не бачить нічого поганого в подвійному громадянстві?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ