«Хутір тихій» (резонанс): новий поворот з «інтимними подробицями» (відео)

1
2422
Загрузка...

Резонансні звинувачення від відвідувачів еко-курорту «Хутір тихій», розташованого неподалік смт. Путили, отримали цікаве продовження – на відео з веб-камери видно, як власник підійшов до авто, завів, увімкнув двірник заднього скла і воно «розсипалось».

 

Поки що немає підтвердження, що хтось розбивав на стоянці еко-курорту «Хутір тихій» заднє скло автомобіля, про що йдеться у публічній скарзі відвідувачів (можливо, згодом з’являться нові докази – ми їх готові додавати або розміщувати окремо). А ось відповідь від комплексу «Хутір тихій» на згадані публічні звинувачення:
“Просимо вибачення за те, що ми не одразу дали відповідь на ті звинувачення, які прозвучали на нашу адресу від Ірини Добровольскої та Олександра Добровольського, Анни Трач та Андрія Трача, які відпочивали на “Хуторі Тихому” з 13 по 15 січня 2016 року.

Для того, щоб оцінити ситуацію, потрібно було провести службове розслідування і вияснити всі деталі: переглянути відеоматеріали з камер відеоспостереження, опитати працівників, які обслуговували наших гостей в той період, ознайомитись з матеріалами з поліції, медичними довідками, опитати лікарів швидкої допомоги та лікарів палатних.

Наперед просимо вибачення у Ірини, Олександра, Анни та Андрія за те, що ми змушені будемо оприлюднити деякі деталі їх відпочинку, хоча це проти наших правил. Ми вважаємо, що відпочинок наших гостей – це інтимна річ. Якби не такі серйозні звинувачення – ми б цього ніколи не зробили. Будемо намагатись зробити це максимально коректно і лише у випадку крайньої необхідності.

Наші сторінки в соціальних мережах саме для того були створені, щоб ми мали зворотній зв’язок із нашими гостями. Ми вдячні всім, хто залишив там свої враження. «Хутір Тихий» завжди був і буде відкритим для спілкування, обіцяємо реагувати на всі Ваші скарги.

Нам приємно, що Ви, Ірина та Олександр Добровольські, Анна та Андрій Трач не вперше обрали наш заклад для свого відпочинку, хоча попередній Ваш приїзд також супроводжували непорозуміння. І тоді ми пішли Вам на поступки у всіх Ваших бажаннях, відступили від наших правил, аби Ви залишились задоволеними відпочинком. Якщо Ви приїхали до нас вдруге, то нам хочеться вірити в те, що Ваші враження від нашого закладу, як і від рівня обслуговування, залишились позитивними. З нашої сторони ми зробимо усе можливе, щоб вирішити і дану ситуацію.

Нам дуже прикро, що Ваше перебування на «Хуторі Тихому» супроводжувалось рядом неприємностей.

Перший неприємний момент – випадок із розбитим склом на Вашому авто. На момент Вашого від`їзду ми були переконані, що ситуація вирішена, але Ви знову підняли це питання. Давайте пригадаємо, як усе відбувалось. 14 січня 2016 року в обідній час Андрій Трач звернувся до адміністраторів із скаргою, що в його автомобілі розбите скло. Адміністратор заспокоїла його і сказала, що на стоянці ведеться відеоспостереження і, якщо це сталось із нашої провини, ми компенсуємо усі збитки. Для цього викликали керівника служби охорони, так як усі конфліктні випадки вирішує він. До речі, він не вживає алкогольні напої в міру своїх переконань. Так як у той день у нього зламалось власне авто, він не зміг вчасно приїхати на місце події, а прибув через 1,5 години. Тому Вам довелось деякий час його почекати, перепрошуємо за це. Він доручив нашому системному адміністратору показати Вам відео зі стоянки. І Андрій Трач переглядав його. Відео Ви можете переглянути за адресою: https://vimeo.com/152265682 Ми не побачили однозначної нашої провини. Ви звинуватили нас у тому, що ми змонтували відео. За такий короткий термін змонтувати відео неможливо, тим більше, що відеозйомка ведеться неперервно 24 години на добу і години фіксуються на кадрі кожної секунди. Тому разом із Вами ми вирішили викликати поліцію і довірити спеціалістам встановлення причини того, що сталось. Поліція склала протокол із місця подій, і висновки спеціалістів ще не зроблені. Ми затримали нашу відповідь ще й із цих причин. Як тільки буде доведено, що це сталося з нашої провини, ми зобов`язуємось компенсувати Ваші збитки. Поліція також повинна і Вас сповістити про результати дослідження. І Вам це також повідомили. Ваша родичка Kristi Trach (так вона зареєстрована у соціальній мережі Facebook) написала, що поліцейські сказали, що наш заклад “кришує Генпрокуратура”. Цим вона піддала сумніву їх рішення. Дивно, адже її взагалі в той час не було на “Хуторі Тихому”. Мабуть, це було сказано і з Ваших слів. А це дуже серйозні звинувачення на адресу Генпрокуратури і Путильської районної поліції. Цей факт не відповідає дійсності.

Для нас, як і для кожного громадянина України, достатньо, щоб усі державні структури виконували свої обов’язки і захищали наше право на справедливість. Ми ніколи не шукали “особливих” стосунків із владними структурами, як і не надаємо “особливих” послуг, в чому Ви самі могли переконатись. Прізвища високопоставлених людей не змінюють якість нашого обслуговування. Усі наші гості мають однакове право на комфортний відпочинок.

Маємо надію, що Ви пригадаєте ті події і спростуєте Ваші звинувачення. За це ми будемо Вам вдячні. Ми цінуємо нашу репутацію, доклали немало зусиль, щоб “Хутір Тихий” став одним із кращих в Україні, і просимо Вас безпідставно нас не звинувачувати. Повірте, наша репутація для нас набагато дорожча, ніж скло на автомобілі.

Далі про проблеми зі здоров`ям. Нам дуже прикро, що так сталось. Просимо вибачення за те, що їжа з нашої кухні могла стати причиною розладу шлунково-кишкового тракту. Але можемо запевнити Вас, що ми не готуємо їжу з попередніх заготовок, наші страви кухарі готують безпосередньо перед подачею. Так як і пельмені, які Ви замовляли дитині, у якої виникли проблеми. Вони були приготовлені після того, як Ви їх замовили. Через це на кухню бувають скарги, що довго готують страви. Але така наша принципова позиція, адже здоров`я – це запорука вдалого відпочинку. Також ми запевняємо Вас, що всі наші кухарі здорові і проходили медогляд, ми регулярно досліджуємо якість води, регулярно проводимо дезінфекцію всіх приміщень, наша кухня оснащена професійною технікою, ми самі ініціюємо дослідження санітарною службою як кухні, так і будинків. Звісно, що в місцях загального використання такі випадки можливі. На той час на базі перебувало більше 30 осіб, ніхто із них не скаржився на здоров`я. Ми перевірили по листам замовлень, що багато із замовлених Вами страв у той вечір їли інші гості, та з їх здоров`ям усе гаразд. Тому це дає привід думати, що причиною розладу стали інші фактори.

Ви були не до кінця чесними, коли не повідомили у публікаціях, що приїхали на відпочинок із своїми продуктами та алкогольними напоями. 14 січня, в день, коли у Вас виникли проблеми зі здоров`ям, Ви звертались на кухню з проханням розігріти суп з фрикадельками, який привезли з дому. А так як приїхали Ви з Чернівців 13 січня, то і він міг спричинити такі проблеми. Також проблеми з травленням можуть викликати неякісні алкогольні напої або ж їх надмірна кількість. Наші прибиральниці наступного ранку винесли із Вашого будинку певну кількість порожніх пляшок від різних алкогольних напоїв, і їх вміст також міг нанести шкоду Вашому здоров`ю. Ще причиною може стати “важка” або жирна їжа, вжита на голодний шлунок. Тато постраждалої дитини, Андрій Трач, розказував нашому директору, коли хворих оглядали лікарі, що в той день дитина нічого не їла. А під вечір зголодніла, та їй замовили пельмені в ресторані, а потім ще й молочний коктейль. Можливо, що від поєднання даних продуктів, та ще й перед сном, у дитини таке могло статись. До речі, сам Андрій Трач в розмові з директором Хутору визнавав, що швидше за все так це і було, так як і він їв ті пельмені, та ніяких проблем у нього не було.

Ми ні в якому випадку не знімаємо відповідальності з себе. Нам дуже прикро, що це сталось. Особливо прикро, коли страждають діти.

Ви звинуватили працівників “Хутору Тихого” в тому, що вони не допомагали Вам у Вашому скрутному становищі. Ми з розумінням ставимось до того, в якому стані Ви перебували і, можливо, тому випустили із уваги, що з першого моменту, коли Ви зателефонували і повідомили про проблему, наші працівники вживали необхідних заходів для допомоги Вам. Адміністратор викликала швидку. Коли Ви телефонували на швидку в присутності нашого директора, Вам повідомили, що швидка вже в дорозі. Директор, керівник служби охорони, старший адміністратор, адміністратор, охоронці і водій були напоготові Вам допомогти. В цю ніч на Хуторі ніхто не спав до ранку. Наш директор контролювала ситуацію з моменту дзвінка та забезпечувала роботу всіх працівників. Лише прибиральниць вона не підняла цієї ночі. Тому Ваш будинок прибрали вранці. Вона поряд з Вашим будинком спілкувалась із Андрієм Трач, коли Єву Трач та Ірину Добровольську обстежували лікарі, розпитувала, які продукти їли хворі, щоб вжити необхідних заходів безпеки для усіх відпочиваючих. В ту ніч була ожеледиця, тому швидка не змогла піднятись нагору на нашу базу, і водій привіз лікарів до Вас. Вас умовляли всіх поїхати на обстеження до лікарні, але Ви відмовились, окрім госпіталізації Єви. Через деякий час Ірина та Олександр Добровольські разом з малолітньою дитиною сіли в свій автомобіль і прямували до виїзду. Наші охоронці намагались попередити нещасний випадок, так як була ожеледиця, а Олександр знаходився в стані алкогольного сп’яніння і не звик до гірських доріг. Прикро, що це Вас образило. Вони керувались найкращими намірами. Спочатку Ви відмовились від послуг нашого водія. Коли ж Ви через деякий час передумали, він поспішив до Вас, повернув свій автомобіль разом із музикантом та апаратурою (якого він відвозив додому після роботи в нашому ресторані), щоб якомога швидше надати допомогу Вам. Доречі, ми запевняємо Вас, що музикант був абсолютно тверезим, як і всі інші працівники. Мова жителів цього регіону має дещо специфічний акцент, можливо, його Ви сприйняли за сп`яніння. З Вами в автомобілі їхала також директор і знаходилась поряд в лікарні до 5 години ранку. Тоді ж в автомобілі в дорозі наш водій можливо перевищив свої службові повноваження, коли дозволив собі втрутитись у Вашу розмову з директором. Але ж це сталось після того, як Ви, Ірино, лайливо звернулись до неї, і це був далеко не перший раз, і не лише з нею. В лікарні ми постійно спілкувались із лікарями, дізнавались про Ваш стан, не турбуючи Вас. О п`ятій годині ранку директора змінив керівник служби безпеки. Ви ж не будете заперечувати, що вранці вона телефонувала до Вас і запитувала, чим може Вам допомогти, пропонувала приготувати щось дієтичне і привезти до лікарні. Ви знову ж таки відмовились. Несправедливо звинувачувати нас у тому, що ніхто з працівників не намагався Вам допомогти.

Ми перепрошуємо також за випадок, коли наш охоронець затримав Ваше авто на виїзді. Він подумав, що Ви від`їзжаєте, а тому зупинив переконатись в адміністратора, що у Вас оплачені рахунки. Він це зробив згідно своїх службових обов`язків. За матеріалами камер відеоспостереження, це тривало не більше 5 хвилин. Напевно, Вам було зле, і Ви поспішали, тому здалось, що це тривало годину. Ми розуміємо, що це було неприємно, але ми вимагаємо від наших працівників дотримуватись службових обов`язків завжди. Ваш випадок був нетиповий, тому охоронець був неготовий самостійно прийняти рішення. Ми будемо допрацьовувати й такі моменти.

Адміністрація “Хутору Тихого” готова приймати Ваші скарги щодо якості обслуговування. Ми постійно вчимось надавати більш якісні послуги. Наші працівники – дружня команда – намагаються створити домашню атмосферу на Хуторі. Кожен із них вкладає часточку своєї душі для того, щоб “Хутір Тихий” став затишним і рідним для кожного відпочиваючого. Це перший випадок, коли ми настільки не задовільнили потреби наших гостей. Він дав можливість нам побачити недоліки нашої роботи і зайвий раз зробити перевірку всіх наших послуг. Але, нажаль, через такі неприємні проблеми у Вас.

Ірино та Олексанре Добровольські, Анно та Андрію Трач! Якщо це можливо, просимо вибачити працівників за те, що не змогли задовільнити усі Ваші бажання.

Для того, щоб ми почули Ваші скарги, не потрібно турбувати всіх родичів, друзів, щоб поставити низькі оцінки нашої діяльності. Ми зрозуміли, що Ви дуже незадоволені. Нам хотілося б, щоб нашу роботу оцінювали люди, які побували у нас, і публікували власні враження. Тоді Ви будете допомагати ставати нам кращими і робити відпочинок приємнішим для всіх”.

fakty.cv.ua

***

Відомий еко-туркомплекс з-під Путили «прославився» негативно…

***

 

Загрузка...

1 коментар

  1. 14.01.16 о 14:26:38 після старту двигуна відвалився ковалок снігу з заднього скла. Можливо це викликано деформацією, а можливо ні. О 14:28:53 двірник авто зупинився саме в тому місці. Співпадіння? Можливо. Начальник СБ не міг не звернути на цю, маленьку, деталь увгаги. Гість приїхав 13-го; відео – 14-го числа. Хто знає, що відбулось за добу. Раптом гість приїхав вже з робитим склом 🙂 Висновок: відео не є доказом, що скло розбилось при ввімкненні двірника. Оприлюднений уривок відео, тому висновок СБ закладу об’єктивним назвати не можу. Щодо решти аргументів – спробуй здогадатись де правда, а де істина. Суто суб’єктивна думка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ