Заява кандидата в мери щодо маніпуляцій «соціологів» на користь Каспрука

0
441
Загрузка...

Міську владу звинувачують у маніпуляціях навколо «соціологічних досліджень», результати яких, на думку кандидата-заявника, дивним чином є супер сприятливими саме для чинного мера Олексія Каспрука, а деяких його реальних конкурентів просто «викреслюють з боротьби», здійснюючи таким чином тиск на виборців.

Заява
кандидата на посаду Чернівецького міського голови
Михайла Сеничака
щодо методів міської влади, які застосовуються у виборчій кампанії

Методи ведення виборчої кампанії представниками чернівецької міської влади виходять за межі не лише 150224-Senychak-videoцінностей, які відстоювалися під час Революції Гідності, але й здорового глузду. У гонитві за збереження посади міського голови за маріонеткою клану, що роками дерибанить Чернівці, влада вдається до будь-яких способів.

Оприлюднення 20 жовтня рейтингів кандидатів на посаду Чернівецького міського голови, є прикладом маніпуляцій, до яких вдається влада, задля впливу на вибір чернівчан. Проте ці маніпуляції не сходяться з логікою.

Якщо кандидатові Михайлові Сеничаку намалювали такий низький рейтинг, чому ж під час ведення виборчої кампанії чиниться шалений тиск? Чому саме Сеничак не має можливості отримати ефір на телеканалі, який надмірно лояльний до чинної міської влади? Чому тільки газети Сеничака заборонено друкувати у Чернівцях й доводиться замовляти друк в іншій області?

За такої ситуації, логічно було б замість посади міського голови надати Олексієві Каспруку посаду почесного голови тієї соціологічної контори, яка малює подібні результати вимірів на столі. Хотілося б побажати чинному мерові навчитися вести чесну боротьбу, а не збирати «десятників» для маніпуляції з результатами волевиявлення.

Ще раз хочемо нагадати слова учасників АТО, які вони просили передати усім кандидатам: вони готові у будь-який спосіб не допустити брудних махінацій під час виборів. Це варто запам’ятати усім учасникам виборчого процесу, аби потім не ставалися прикрі несподіванки!

Сеничак був на виборах мера третім і другим, тепер – №1 (біографія)

Ось рейтинги, про які заявляє Михайло Сеничак. Вони оприлюднені Центром  соціологічних  досліджень Філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича та «Інститутом місцевого самоврядування» (NGO).

151021-reytyng-5

151021-reytyng-2

151021-reytyng-1

151021-reytyng-4

151021-reytyng-3

***

Є, щоправда, і результати «в інший бік». Блогер Наталка Люта повідомляє про те, що на Калічанці у поштові скриньки вкидають наступні результати соціологічних досліджень:

Sotsiologia-151020

151021-sotsiologia-1

151021-sotsiologia-2

151021-sotsiologia-3

151021-sotsiologia-4

Це результати соціологічного дослідження, яке проводилося в Чернівцях з 9 по 17 жовтня 2015 року незалежною громадською організацією «СОЦІОСТРІМ».

Респондентів опитували впродовж 12-15 жовтня у м. Чернівцях. Опитано 1200 респондентів у віці від 18 до 75 років. Відбір здійснювався 3-ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) складає 2,8%.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ