“Льодовий майданчик” відкрився (+ціни, акції)

9
21288
Загрузка...

Усі буковинські любителі катання на ковзанах із 13 жовтня можуть відкривати сезон. 

“ЛЬОДОВИЙ МАЙДАНЧИК ВІДКРИТО!!!!!!!Чекаємо на усіх, хто скучив за драйвом зимових розваг і хоче перевірити свої вміння та/або поділитися ними з новачками!)”- повідомили в адміністрації Льодового майданчика, що розташований біля стадіону “Буковиниа”.

Нижче вказані акції та вартість дійсні на цей сезон:

12112319_517772595048039_627745455479368719_n12141685_517772801714685_7584160369080376547_n

За додатковою інформацією звертайтесь  – м. Чернівці, вул. О. Гузар, 1 (стадіон «Буковина»), телефон – (0372) 900-009.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

9 КОМЕНТАРІ

 1. Добрий вечір , були на катку 12.01.2017року на якісь не взрачній бумазі, на касі написанно суму плати за вхід, 50грн , хоча на сайті і в прескуранті в самому катку указанно 10-20грн , документів підтверджуючих фактичну ціну не надає касир! Вважає це грубим порушенням прав людей, а також грубе порушення законодавчих документів! Прошу звернути увагу і відповісти

  • Володимире (або Іринка, за електронкою)! Ви, напевно, орієнтувались на застарілу інформацію на сайті? Або, можливо, на якісь акційні пропозиції. Не знаю деталей.
   Ціни, вказані на самому майданчику, точно актуальніші за ті, які можуть висіти на сайті з минулого сезону.
   Які підтверджуючі документи Ви хочете? Щоби Вам на вході ПП Польовий пояснив, з чого складається тариф – скільки в ньому енергоносіїв, амортизація обладнання, зарплати і т.п.?:)
   50 грн. – це разом з ковзанами? Знаю, що прокат ковзанів 30 на день.
   Взагалі Ви могли ці питання з’ясувати спокійно і на місці;) Але звернулися – то поцікавимося у Павла Польового, за потреби.
   То вірно розуміємо, що головне запитання від Вас – чому ціни різні на сайті і на Льодовому? Якщо так, то я ніби вище вже є пояснення. Чи?.. Уточніть, якщо не складно.

   • Все правильно, это нарушения прав и закона! И вы должны разбираться в таких вопросах, где формально нарушены наши гражданские права и помогать людям устанавливать истину – это ваш долг, как журналиста!

    • Алік, які порушення громадянських прав маєте на увазі? На “Льодовому”? Для цього є підрозділи захисту справа споживачів. Якщо, звісно, не вдалось на місці утрясти проблемні моменти (а на “Льодовому”, думаю, великі шанси порозумітися, там адекватні люди і власники).
     Тут подана та інформація, яка була доступна на час розміщення матеріалу. Є контактні телефони самого “Льодового майданчика”., де можна з’ясувати додаткову інформацію. Хочете – можете поділитися цією інформацією з іншими, навіть через цей сайт. Який відкрили декілька людей в якості платформи для публічного інформування. Тут інформації розміщують різні люди, роблять це у вільні хвилини, не на зарплаті, так що “боргів” ніяких ні у кого перед Вами немає;) Долучайтесь і покажіть, як на громадських засадах працювати ідеально або близько до цього;)
     Що саме Вас найбільше стурбувало, так і не ясно… Чи це просто якась робота проти “Льодового майданчика”?..
     Гарного дня і позитивних емоцій!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ