«Двобій» СафтенкО (?У) – Продан у прямому ефірі (відео)

3
2224
Загрузка...

Цікаве «телевізійно-політичне» протистояння відбулося у прямому ефірі у програмі «Пряма відповідь» – між поки що кандидатами в депутати міської ради першим номером партії «Народний контроль» Юлією Сафтенко (або Сафтенку?) та «рядовим» членом списку партії «Рідне місто» Василем Проданом.

 

Чому під питанням закінчення прізвища першої? Доволі резонансними були «розборки» навколо прізвища – відома тележурналістка фігурує в якості першого номеру міського списку «Народного контролю» як Юлія СафтенкО, але відомо, що насправді її прізвище СафтенкУ, на чому ще раніше акцентував увагу теперішній керівник телеканалу ТВА (де Юлія працювала редактором програми новин) Валерій Сарафінчан. І навіть перед самими виборами була судова справа – мало місце звернення до суду з клопотанням щодо зняття з виборчих перегонів через те, що, мовляв, такої людини, як Юлія СафтенкО «не існує», адже насправді це Юлія СафтенкУ.

У народі з цього приводу говорили, мовляв, «що то за «народний контроль», якщо вони самі себе не годні проконтролювати».

Fakty.cv.ua не «підхоплювали» перед і в день виборів цю тему щодо прізвища, аби не звинуватили у «політичності», у спробах якось негативно вплинути на рейтинг цієї політичної сили (тим більше, що ініціатор проекту fakty.cv.ua балотувався до обласної ради від іншої політичної сили).

Але тепер вважаємо за можливе ознайомити наших відвідувачів з фактажною частиною цієї справи. І сподіваємось, що п. Юлія погодиться пояснити, чому саме вона вирішила змінити літеру «у» на «о» в кінці свого прізвища, яким нині є її справжнє (офіційне) прізвище (можна і паспорт показати), як сталось, що в публічній площині опинились копії паспорту з тією ж серією і тим же номером, але з різними літерами наприкінці прізвища (що очевидно свідчить про підробку) і чому вона не змінила офіційно прізвище на Сафтенко, аби не опинитися у «такій», напевно, не дуже приємній ситуації, тим більше в якості першого номеру міського списку кандидатів в депутати (коли могла «підставити» і себе, і своїх колег за списком)…

 

«Пряма відповідь» (Юлія Сафтенко (?у), Василь Продан), телеканал «Чернівці»

***

А тепер ще трохи про прізвище Юлії (Сафтенко чи Сафтенку).

Saftenku-pasport-1-

Saftenku-pasport-3-shlub-

 

 

 

 

 

Saftenko-pasporty-2-

 

 

 

 

 

Saftenko-pasporty-

 

 

 

 

 

 

 

 

***

Суд

***

***

Директор ТВА: Я не відмовлявся виконувати рішення суду щодо Сафтенку

***

Головному редактору ТВА забороняють без дозволу виходити за межі каналу

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Не подобається мені Продан, але ж яка бридка ця Сафтенку – нічого конкретного. Загальні фрази та звинувачення без доказів. Ви бачили спалахи та переляканих студентів, а не процес підкупу виборців, який встановлять чи не встановлять слідчі органи!
    На жаль, а рівнем полеміки це був діалого викладача з підростаючою ученицею сільської школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ