4 червоні картки у фіналі благодійного турніру за участю депутатів (відео, фото)

2
307
Загрузка...

Супер напруженим і емоційним виявився вирішальний поєдинок благодійного турніру з міні-футболу, в якому зустрілися представники міської ради та міського студентського парламенту.

 

У цьому міні-турнірі взяли участь 3 команди – міської ради, міського студентського парламенту та обласної ради ФСТ «Спартак».

За «Спартак» грали переважно лучники, проте трималися вони гідно, програвши один матч з мінімальним рахунком 1:2, а другий звівши до нульової нічиєї.

Таким чином, доля першого місця вирішилась у зустрічі між міським студентським парламентом та міською радою. У складі останньої депутатів виявилось не багато – лише троє, і, що цікаво, всі з прізвищами на «Б» (Ігор Баскевич, Володимир Бешлей та Ростислав Білик). Депутатську компанію суттєво підсилили новий керівник міського спорту – екс-гравець «Буковини» Дмитро Макаренко та екс-капітан ФК «Університет» Володимир Смола з департаменту економіки. Проте студентський парламент представляли і учасники місцевих аматорських чемпіонатів, тож не дивно, що цей вирішальний матч проходив, як кажуть, «під їх диктовку». Тим не менше, рахунок відкрила саме міська рада. І тримала оборону. Ближче до завершення матчу стався той самий епізод, який призвів до чотирьох вилучень. Ні, слава Богу, до бійки чи якихось серйозних конфліктів справа не дійшла. Просто після трохи небезпечного підкату «градус напруги» піднявся, і аби не допустити розвитку спілкування на підвищених тонах, арбітр показав 4 червоні картки і заспокоїв ситуацію.

Матч так і завершився з рахунком 1:0 на користь міської ради.

Символічні нагороди учасникам вручив знаний футбольний фахівець, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, президент ФК «Університет» Микола Осадець.

А взагалі звітний турнір на штучному майданчику студмістечка ЧНУ проводився з ініціативи міського студентського парламенту (разом з відділом у справах сім’ї та молоді та управлінням по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради) з благодійною метою – отримані від кошти (911 грн.) перерахували на операцію хворої дитини Артема Мельницького (28.08.2014 року народження, діагноз Тетрада Фалло – «порок серця»).

Депутати грали у футбол заради благодійності (1.06.15)

***

***

Також з нагоди Дня захисту дітей представники Чернівецького міського студентського парламенту, спільно з відділом у справах сім’ї та молоді міської ради та міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провели в парку ім. Т. Шевченка та в парку «Жовтневий» різноманітні конкурси для дітей. Всім активним діткам були приємні сюрпризи.

fakty.cv.ua

***

Заходи від студпарламенту до Дня захисту дітей 2015

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. А що це за несанкціоноване використання ігрової форми ФК “Меркурій” (Чернівці)?!
    🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ