Коломойський вночі звільняв «Укртранснафту» від російських диверсантів (відео +18)

2
673
Загрузка...

Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський вночі пішов звільняти офіс «Укртранснафти» від російських диверсантів, які, за його словами, намагалися здійснити рейдерське захоплення цієї державної компанії.

 

Пропонуємо до вашої уваги відповідний матеріал від «Української правди»:

Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський в супроводі озброєних людей прибув в офіс держкомпанії “Укртранснафта”.

Про це повідомив депутат від БПП Сергій Лещенко з посиланням на слова в.о. голови “Укртранснафти”.

“За словами в.о. голови “Укртранснафти”, Коломойський особисто в супроводі озброєних людей-автоматників прибув в офіс цієї державної компанії, щоб витіснити з офісу нового керівника і силою повернути на місце свого менеджера пана Лазорка, який оплачував сотні мільйонів гривень Коломойському за злиту з системи нафтопроводів сировину”, – йдеться на Facebook-сторінці депутата.

“На місце зіткнення виїхав міністр енергетики Демчишин. Назрівають зіткнення в офісі “Укртранснафти” на вулиці Кутузова 17/8. Виривати олігархічні ікла складно, але без цього ми ніколи не побудуємо нормальну країну”, – написав Лещенко.

За даними “Української правди”, станом на 20:00 Лазорко перебуває у кабінеті та не збирається його залишати. До офісу компанії, окрім Коломойського, прибув міністр енергетики Володимир Демчишин, заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан, глава наглядової ради “Нафтогазу” Олександр Савченко, а також депутати Віталія Хомутинника.

До офісу нікого не пускають.

Станом на 22:00 у будівлі залишаються Коломойський та Лазорко,  а також депутати – від “Самопомочі” Вікторія Войцицька та  від БПП Павло Різаненко.

Міністр Демчишин та тимчасово виконуючий обов’язки голови правління “Укртранснафти” Юрій Мірошник поїхали з офісу компанії.

Як відомо, у четвер на засіданні Наглядової ради ПАТ “Укртранснафта” було ухвалене рішення про відсторонення Олександра Лазорка від виконання обов’язків голови правління товариства з 19 березня 2015 року.

Лазорко не захотів залишати своє робоче місце та забарикадувався в кабінеті. Після чого у будівлю прибули люди в штатському, які допомогли Мірошнику зайняти кабінет голови.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин ініціював звільнення Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи “Приват”.

Окрім того, 19 березня Верховна Рада остаточно позбавила Коломойського контролю над “Укрнафтою”.

pravda.com.ua

Довідково про Укртранснафту:

Місія

Сприяння ефективній інтеграції України у Євразійський енергетичний простір шляхом забезпечення надійного функціонування та комплексного розвитку національної нафтотранспортної системи з метою посилення енергетичної безпеки України та інших європейських країн.


Про Товариство

Відкрите акціонерне товариство «Укртранснафта» створене у 2001 році на базі ДАТ «Магістральні нафтопроводи «Дружба» та ДАТ «Придніпровські магістральні нафтопроводи» (на даний час – філії Товариства) з метою оптимізації роботи нафтотранспортної системи України та впровадження єдиної політики в цій галузі.

У 2007 році згідно з рішенням акціонерів ВАТ «Укртранснафта» від 10 серпня 2007 року у складі Товариства створена філія «Південні магістральні нафтопроводи».

У зв’язку з приведенням Статуту та внутрішніх документів Відкритого акціонерного товариства «Укртранснафта» у відповідність до норм Закону України «Про акціонерні товариства» від 17.09.2008 № 514-VI ВАТ «Укртранснафта» з 10 червня 2011 року перейменовано на Публічне акціонерне товариство  «Укртранснафта», скорочене найменування – ПАТ «Укртранснафта».

Засновником і єдиним акціонером Товариства є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

До складу ПАТ «Укртранснафта» входять філії:

  • «Магістральні нафтопроводи «Дружба»
  • «Придніпровські магістральні нафтопроводи»
  • «Південні магістральні нафтопроводи».


Стратегічні напрямки розвитку

  • збільшення обсягів транспортування нафти магістральними нафтопроводами;
  • забезпечення надійного та безперебійного транспортування нафти як на нафтопереробні підприємства України, так і транзитом до європейських споживачів;
  • диверсифікація джерел і маршрутів постачання нафти в Україну та її транзиту територією України з метою посилення енергетичної безпеки держави;
  • дотримання найвищих стандартів якості послуг з транспортування нафти територією України;
  • забезпечення надійного функціонування та комплексного розвитку національної нафтотранспортної системи шляхом реалізації перспективних інвестиційних проектів.
    ukrtransnafta.com
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ