У Чернівцях представили депутатів-«піаністів» року (+ опитування)

1
293
Загрузка...

Хто ж у Чернівецькій міській раді частіше «грішить кнопкодавством»? У вівторок, 13.01.15, представили найактивніших депутатів-«піаністів».

 

За версією проекту «Справедливі Чернівці», володарями жартівливої премії «Золотий ОК» (за голосування чужими картками) у Чернівецькій міській раді стали:
1. Олена Калмикова – депутат міської ради від партії “Свобода”
2. Михайло Прозорвський – депутат міської ради від партії “Фронт Змін”
3. Роман Дрінь – депутат міської ради від партії “Фронт змін”
4. Євген Довгий – депутат міської ради від групи “Відродження”
5. Ігор Баскевич – депутат міської ради від групи “Єдність”

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

Цікаво, що партія «Свобода», яку представляє помічена на «кнопкодавстві» Олена Калмикова, сама не так давно робила гучні заяви проти голосування чужими картками (дивіться нижче).

Опитування: Як ви ставитесь до проблеми «кнопкодавства» в радах

– За це треба позбавляти депутатських повноважень

– Можна голосувати за когось, якщо є офіційне доручення

– Раз віддав картку, значить і сам так проголосував би

– Хай голосують як хочуть – лиш би толк був для народу

– Байдуже, є актуальніші теми

– Можна навіть «так» голосувати, щоби заборонити компартію і т.п.

– Інше (можна в коментарях уточнити)

ПРОГОЛОСУВАТИ

***

Коломієць голосує за Харабару

***

Свобода кнопкодавства

***

«Свобода» вимагає запровадити кримінальну відповідальність за кнопкодавство в парламенті та місцевих радах

Народні депутати України від ВО “Свобода” VІІІ скликання внесли на розгляд парламенту законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальности за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України і місцевих рад, що, зокрема, тягне за собою позбавлення порушників депутатських мандатів.

Члени міжфракційного депутатського об’єднання “ВО “Свобода” заявляють: голосування одного депутата за иншого – це пряме і грубе порушення Конституції України, що не може залишатися непокараним, тим більше після Революції гідности. Це порушення базового принципу народовладдя та очевидний прояв політичної корупції. У новому парламенті в перші же дні роботи вже зафіксовано три випадки кнопкодавства. Прикро, що до цього причетні депутати з “Блоку Порошенка” і “Народного Фронту”, які обіцяли виборцям протидіяти цьому ганебному явищу. “Свобода” пропонує запровадити кримінальну відповідальність за порушення принципу персонального голосування, що тягне за собою позбавлення порушників депутатських мандатів.

Свободівці зареєстрували законопроєкт, який в минулому скликанні внесли на розгляд парламенту три лідери тодішніх опозиційних фракцій Олег Тягнибок, Віталій Кличко та Арсеній Яценюк (№2012 від 14 січня 2013 року). У минулому парламенті не було голосів для його ухвалення. У Верховній Раді України VІІІ скликання, виходячи з програми Коаліції, такі голоси мають бути. ВО “Свобода” наполягає на невідкладному ухваленні цього закону.

4.12.14

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ