Буковинські гумористи виграли 50 тисяч і витратять їх на “Олів’є”

3
1008
Олег Шевчук та Ілля Клим
Загрузка...

Наші земляки вже втретє йдуть з грошима після виступу у телевізійному шоу “Розсміши коміка”. І на цей раз екс-квнщики Ілля Клим та Олег Шевчук  виграли 50 тисяч гривень.  І в останній мініатюрі їм в цьому допоміг один із суддів Євген Кошовий. Ми поцікавились у хлопців, як воно вигравати своїм гумором гроші.

Ілля Клим:
Перед тим, як їхати, довго думали, чим, крім сміху, дивувати. Але вирішили бути такими, як є, просто веселими хлопачками з Буковини. Справа в тому, що Олег уже знаходився у Києві, а я приїхав тільки у день зйомки, і був “приємно” здивований, коли ми прийшли на кіностудію ім. Довженка (а саме там відбувається телезйомка шоу) і нам з порога сказали, що нас “знімають” першими.

Порада тим, хто хоче спробувати взяти участь у “Розсміши коміка“:
Головне бути природніми і не боятись самовиражатись. Потрібно слідкувати за рекламою кастингів шоу, і краще спробувати власні сили, дізнатись чого ти вартий, ніж сидіти вдома на дивані і думати, що це просто і кожен так може.

Аанонсував 4 спробу у шоу:
Це була третя гра з нашою участю, де максимальний виграш складав 50 тис. грн. Тепер ми будем брати участь у Супергрі, до якої допускаються тільки абсолютні чемпіони шоу, а головний приз становить 100 тис. грн. Зйомки заплановані на весну 2015 р. Однак, це буде, мабуть, наш останній раз, остання спроба у шоу “Розсміши коміка”

Виграні 50 тис. потратимо на салат “Олів’є”, не на “тазік”, а на ванну “Олів’є”, бо дуже багато гостей на Новий Рік, будуть вітати із виграшем. Користуючись нагодою, хочемо привітати усіх із наступаючими новорічними святами, і побажати, щоб в Україні у 2015 році, як в старі-добрі часи, долар був по 4,50:)

Іван Сірецький, Fakty.cv.ua

 Відео переможного виступу:

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ