На Сокирянщині чоловік розмахував російським прапором і «кликав Путіна»…

0
264
Загрузка...

У селі Василівка Сокирянського району чоловік цілий день розмахував прапором Росії і вигукував звернення: «Путін, введи війська!»…

Прапор Росії у селах Сокирянщини

У селі Василівка Чернівецької області цілий день чоловік розмахував прапором Росії і вигукував звернення: «Путін, введи війська!»

Люди ходили довкола і не реагували.

Це сталося 30 червня. У річці, котра знаходилась недалеко від городу чоловіка 1961 року народження піднялася вода. Вона затопила частину городу. Саме там у той час були маленькі гусенята. Вода їх також забрала.

Вдома тоді нікого не було. Чоловік прийшов на обійстя. Побачив шкоду і обурився… на всю українську владу: від президента Порошенка до голови сільради Анатолія Васильовича Зеленого.

Аби люди бачили його злість і ненависть до влади, чоловік взяв в руки російський прапор – триколор з гербом (двоголовим орлом) і пішов по селу. Він вигукував різні гасла.

Зокрема, звертався до президента та Путіна з проханням прийти до села Василівкаі Сокирянського району і допомогти людям-слов’янам. Казав, що влада неприязно ставиться саме до нього. Тому Путін повинен прийти й покарати цю владу.

Так він пройшов від центру села до Розкопинців і Ожевого.

Люди знімали чоловіка на мобільні телефони. Але відео і фото десь зникли. Кажуть, що тепер уже питають чоловіка, чому він так зробив. Вдалося дізнатися, що прапор Росії чоловік привіз звідти кілька років тому, коли був на заробітках. Але до 30 червня цього року його не використовував.

До активізації цього василівчанина могли спонукати процеси децентралізації в районі. Там ведеться війна між Козаком, якому допомагає Фищук і Мунтян та Бурбаком за вплив на села та місто Новодністровськ.

Під час цієї війни можуть виникати різні сутички. Бо політики уже не вибирають методів для досягнення своїх цілей. Тим паче, що бессарабські села, де зараз великі проблеми знаходяться недалеко від кордонів з невизнаною проросійською Придністровською республікою.

І хто зна, чи не ФСБ підливає оливи у вогонь конфліктів у селах Сокирянського району?

А вихід з прапором Росії у селі Василівка – це перший небезпечний тривожний сигнал. Якщо влада та правоохоронці спробують надалі замовчувати цю інформацію, нічого доброго для нас це не принесе.

Не забувайте, що Кримські та Донбаські проблеми влада раніше приховала від українців.

Тепер маємо кровопролиття і війну.

Петро Кобевко, редактор газети «Час»

***

А ось трохи про перипетії навколо створення ОТГ, у т.ч. з Василівкою у складі:

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ