Вбивство журналіста Бабченка у Києві інсценували спецслужби (відео)

1
257
Загрузка...

29 травня 2018 р. було повідомлено про вбивство в Києві проукраїнського російського військового журналіста Аркадія Бабченка.

Це виявилось інсинуацією спецслужб України, які, таким чином, вирахували замовника цього замаху. Про це повідомили на брифінгу глава СБУ Василь Грицак та генпрокурор Юрій Луценко:

***

Аркадій Бабченко з 2017 року мешкав в Україні. Він неодноразово заявляв про погрози від людей, які надходили з Росії. Поліція Києва розглядала дві версії вбивства: професійна діяльність і громадянська позиція.
Розслідували вбивство Бабченка поліція та СБУ. І ось який приємний поворот відбувся на спільному брифінгу поліції, СБУ та прокуратури.

Глава СБУ Василь Грицак заявив, що вбивство Бабченка замовили саме російські спецслужби. «Принаймні, такі дані є сьогодні у СБУ», — заявив Грицак.

Спецслужбами РФ, за даними СБУ, був завербований громадянин України, який отримав завдання знайти за грошову винагороду виконавців вбивства.

«На виконання завдання російських спецслужб, громадянин Г. запопонував своєму знайомому з числа колишніх АТО-шників за грошову винагороду в 30 тисяч доларів здійснити терористиничний акт — вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. У якості задатку ним було передано виконавцю 15 тисяч доларів. Всього громадянин Г. отримав від російських спецслужб 40 тисяч доларів, з яких 10 залишив собі, як організатору», — цитує Грицака hromadske.ua.

Після вчинення злоину, «громадянин Г.» планував покинути Україну і вже мав квиток до РФ через третю країну.

«Крім грошей, громадянин Г. передав через месенджер досьє на Аркадія Бабченка», — заявив Грицак.

Після надання даних деталей Грицак сказав, що вбивство Бабченка було інсценоване. Також до Грицака вийшов сам Бабченко.

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ