Розігруються 2 супер-призи – Вікенд у Буковелі та вечеря з Шевченком

  0
  176
  Загрузка...

  Стати володарем одного з цих двох супер-призів від Благодійного Фонду Олександра Шевченка можна без якихось надзусиль, на доволі простих умовах, які описані нижче.

  Отож, умови участі в розіграші:
  – прочитати статтю за посиланням;
  – вподобати цю офіційну сторінку в Facebook Олександра Шевченка;
  – лайкнути цей пост;
  – поширити цей пост на своїй сторінці;
  – прокоментувати цей пост з хештегом #likeukraine .

  У п’ятницю , 3 травня, о 13:00 буде розіграно 2 супер-призи: «Вікенд у Буковелі на двох та вечеря-спілкування з Олександром Шевченком в одному з ресторанів Буковелю».

  Журналісти з Буковини, які відвідали Буковель та зустрілися з  ідеологом створення Буковелю народним депутатом України Олександром Шевченком, розповідають про революцію в будівництві доріг, які здійснили О. Шевченко та буковелівські дорожники. “Колись Буковель став справжнім полігоном з випробування найновіших технологій будівництва доріг. На основі експериментів в Буковелі створили нові технології – утричі дешеві і удесятеро надійніші. Фактично буковелівські дорожники здійснили революцію в будівництві доріг в Україні”, – цитує журналістів Олександр Шевченко.
  За останні два-три роки збудовано сотні кілометрів доріг. Буковелівська компанія ПБС за власною ініціативою вперше в Україні дає десятирічну гарантію на відремонтовані дороги. (Раніше звично інші давали лише три роки).

  ***

  ***

   

  Загрузка...

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ