«Сексуальний скандал» у чернівецькому ліцеї… (відео)

0
708
Андрій Петров
Загрузка...

Чоловік однієї з вчительок ліцею №4 (екс-ЗОШ №18) Андрій Петров з трибуни на початку 43 позачергової сесії Чернівецької міської ради 23.11.17 заявив, що директор цього навчального закладу Мирослав Починок пристає з непристойними пропозиціями до жінок з очолюваного педколективу.

Зокрема, серед таких «об’єктів сексуальних домагань» була і дружина Андрія Петрова:
«Якщо раптом співробітниці відмовляються надавати йому певні послуги, приходять розбиратися їхні чоловіки, таких вчительок за півроку «виживають», вони не витримують і звільняються», – цитують заявника на promin.cv.ua.

Крім того, за словами чоловіка, він писав скарги в управління освіти щодо ситуації з дружиною, однак начальник Сергій Мартинюк їх проігнорував.

 ***

Мер Олексій Каспрук заявив – про ситуацію у ліцеї №4 йому відомо, випадок розглядали на засіданні виконавчого комітету міської ради.
– Чому ж ви не розповідаєте усієї правди? Розкажіть, що побили директора і зараз із цього приводу триває суд, – звернувся міський голова до Андрія Петрова.
За словами мера, суд розбереться, з якої причини побили Мирослава Починка та чи справді він домагався вчительок.

На що Андрій Петров відповів – суд розглядає лише справу про побиття, а із сексуальними домаганнями розбиратися не буде. Крім того, свідчення у суді дають підлеглі директора, тож правду з’ясувати годі.

– Дуже прикро, Олексій Павлович, що ви знаєте про цю проблему і замовчуєте її. Ви покриваєте своїх підлеглих, – заявив депутат Ростислав Білик.
У результаті народні обранці проголосували за пропозицію запросити до сесійної зали директора ліцею №4 та начальника управління освіти міської ради Сергія Мартинюка, аби вони пояснили ситуацію.

***

***

43 позачергова сесія Чернівецької міської ради 23.11.2017 р.:

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ