«Маразм крепчал»: Чернівці пропонують перейменувати на Охороно-Спадщинськ

1
567
Загрузка...

Такий, здавалося, гарний демократичний інструмент, як система електронних петицій, в наших реаліях став інструментом у т.ч. витончених знущань та іронічних відповідей на деякі “дивні” рішення влади або, м’яко кажучи, не дуже позитивні приклади роботи окремих підрозділів.

Наприклад, рішення перейменувати парк “Жовтневий” на “Реформації”, яке багато чернівчан сприйняли негативно, отримало своє продовження і на сайті петиції, де оперативно і успішно почали збирати голоси за “переперейменування”:)

А з “ефективного захисту історичної спадщини”, судячи з усього, вирішили “приколотися” петицією щодо перейменування Чернівців на Охороно-Спадщинськ🙂

Ну що, хто більше? Які ще дивакуваті петиції з’являться на сайті найближчим часом?

До речі, враховуючи умови, за яких петиції зобов’язані офіційно розглянути (250 голосів за), по питанню, наприклад, назви парку екс-“Жовтневого”, чернівчани могли би провести через сайт петицій до офіційного розгляду варіантів з 1000:) Уявляєте собі – тисяча різних варіантів назви парку від чернівчан, і всі треба офіційно розглянути:) Розвиваємо далі демократію чи заходимо глибше на територію “маразмів”?..

Перейменувати Чернівці на Охороно-Спадщинськ

***

А тут є фото “чарівного перевтілення” будиночку по вул. Руській, 20 у буферній зоні ЮНЕСКО на стоматологічну поліклініку. І це у тому дворі, де, за іронією долі, розташований обласний підрозділ захисту історичної спадщини… І нічого не захистили, бо то повноваження відповідного міського підрозділу:)

***

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ