«Справедливість» Наливайченка на Буковині просуває Жижиян, а координує Кобеля?

4
781
Загрузка...

Однією з нових політичних сил, яка має всі шанси стати «прохідною» на наступних виборах (до ВР та місцевих, які, схоже, будуть позачерговими), є громадський рух «Справедливість» на чолі з Валентином Наливайченком.

 

Зрозуміло, що на місцях майбутня підтримка на виборах, великою мірою, залежатиме від чистоти кадрів, з якими у конкретному регіоні чи населеному пункті асоціюватимуть цю силу. Іноді, особливо коли є сильний, харизматичний і «розкручений» лідер партії на центральному рівні, на місцях краще «не мати нікого», або залучати, можливо, геть невідомих нових людей (але точно незаплямованих!), чим мати у керівництві осередку людей із сумнівною репутацією, які реально опускатимуть рейтинг партії.

«Показовим» можна вважати приклад УДАРу на Буковині. Багато людей готові були підтримати цю силу, шукаючи реальної «кадрової новизни», «чистоти» і т.п. Коли ж осередок очолив не зовсім «новий» політик, серед розчарованих тим кадровим кроком потенційних симпатиків цієї сили зазначили, що, мовляв, спробуйте на вулиці запитати у 100 випадкових перехожих, чи вірять вони, що митний посадовець може бути чесним, порядним і т.п., і зрозумієте, як це кадрове рішення вплине на електоральні симпатії… До слова, на ці ж «граблі» і з тим же «новим політиком» наступали і інші сили. Але це їх проблеми:)

Отож, з чим і з ким (крім Наливайченка) асоціюватиметься на Буковині «Справедливість»?..

Поки що цей політичний бренд, хоч і у вигляді громадської організації, як кажуть, просуває Ігор Жижиян.

Проте днями популярний сайт БукІнфо, на правах реклами, розмістив інформацію від Прес-служби Громадсько-політичного руху «Справедливість», в якій йдеться, що «цю політичну силу в Чернівецькій області, за словами заступника очільника громадсько-політичного руху «Справедливість» Руслана kobelyaigorКолєснікова, буде виходець із Буковини Ігор Кобеля, який свого часу працював у Чернівецькій області у системі АПК, а нині керує аграрним підприємством». Він є уродженцем с. Байраки Герцаївського району. У Чернівецькій облдержадміністрації працював, зокрема, заступником Олександра Лієва в управлінні регіонального розвитку. Після звільнення Лієв, як кажуть, «підтягнув» Кобелю в Крим, а пізніше і до Києва.

На сторінці Ігоря Кобелі на Facebook фігурують такі біографічні відомості:

заступник голови правління у Cуспільна Платформа Розвитку Громад;

Chairman у TRADE INCORPORATED.

Раніше: Голова правління у Державна Акціонерна Компанія “Хліб України”;

в.о. Генерального директора у Державне підприєвство Спецагро;

заступник комерційного директора у UA:Перший;

Начальник управления у Министерство курортов и туризма Автономной Республики Крым;

Начальник управления у министерство курортов и туризма Крыма;

Начальник управления у Министерство курортов и туризма АР Крым;

радник голови у Республіканський комітет зрошуваного землеробства та водогосподарського будівництва АР Крим;

головний спеціаліст у АМКУ в м.Севастополь;

головний спеціаліст – Заступник начальника Головуправління регіонрозвитку у Чернівецька обласна державна адміністрація;

регіональний менеджер у РД ВАТ БТА Банк в Чернівецькій області;

головний спеціаліст відділу ЗЕД та МВ у Чернівецька обласна державна адміністрація;

Вивчав: міжнародна економіка у ЧТЕІ КНТЕУ;

Small and Medium Sized Enterprises Consulting у IUT2 – Université Grenoble Alpes;

Administration у ESSCA Budapest.

Живе у м. Kyiv.

На запитання, ким він є офіційно у цій політичній силі на Буковині, Ігор Кобеля зазначив, що до реєстрації осередку політичної сили є координатором: «Якщо коротко, то набираю команду за принципом, хто дійсно щось дієве робить. А по реєстрації. Ну це процес юридичний, його треба витримати правильно. Буде цікаво. Дуже. Підходи для членів команди будуть цікаві – проектний метод, кожний раз через результат для суспільства. Але про це потім. Є бажання та можливість сформувати хорошу команду…»

Ігор Жижиян, на відповідне запитання від fakty.cv.ua (чи відомо йому про призначення Ігоря Кобелі Zhyzhyjan-Igor-Euromaydanкоординатором політичної сили в краї), зауважив, що він очолює ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» в області, а щодо координаторства Кобелі офіційного підтвердження не має, тому не може це коментувати.

Офіційність статусу Ігоря Кобелі fakty.cv.ua спробували уточнити і у самого Валентина Наливайченка, від якого відповіді поки що немає. Чому?..

Головне, щоби ми не стали свідками боротьби між впливовими особистостями і групами за потенційно «прохідний бренд», яким можна вважати «Справедливість».

Повертаючись до Ігоря Жижияна, він зауважив також, що Валентин Наливайченко з великою повагою ставиться до Буковини і буковинців, має тут багато друзів, збирається при першій нагоді завітати сюди, а поки що просив передати святкові вітання:

«Дорогі друзі!
Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята принесуть мир, спокій і злагоду і впевненість у майбутньому!

Переконані: 2017 рік ми, об’єднавшись, разом зробимо роком розвитку! Ми разом, і команда Руху “Справедливість” з вами, доведемо і собі, і всьому світу, як вже доводили не раз, що українці – могутня сильна нація. Нас не зломить ні зовнішній ворог, ні внутрішній – корупція!

Рік 2017-тий, упевнені, стане для України, для нас із вами, роком справедливості: соціальної, економічної, людської. Останнім часом лідер Руху “Справедливість” мав багато зустрічей із міжнародними партнерами, тому впевнено каже: народ України має підтримку цивілізованого світу! ми – українці – маємо бажання, тож переконані, що Справедливість переможе!

Христос народився! Славімо Його!
Гарних свят!

Валентин Наливайченко та команда Руху “Справедливість”»

fakty.cv.ua

***

160516-Zhyzhyjan-spravedlyvistj-priymaljnya-FB-foto

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

  1. Це дві такі НЕ поважні персони! Маю сподівання що пан Наливайченко, має розум і обере в Чернівцях людину незаплямовану, та молоду, досить тут цих перефарбованців

  2. На рахунок Жижияна, то з ним не хоче співпрацювати жодна політична партія в нашому місті, оскільки за ним тягнеться шлейф з минулих часів. Що стосується Кобелі- людина працює на користь Яценюка та Бурбака і представляє виключно їх інтереси та свої власні. Підтвердженням тому є стаття на сайті ” politrada.com”.Тому, я думаю, що не важко буде здогадатись за яким принципом будуть розподілятись місця в партії… хто більшу суму запропонує той і буде представляти Справедливість. Дивує куди дивиться пан Наливайченко набираючи таких людей до своєї команди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ