Оприлюднили «шокуючі» дані про депутата міськради Брязкала

2
2016
Загрузка...

Чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, який на громадських засадах очолює обласне відділення НОК України та профільну комісію обласної ради, знову був брехливо і непорядно атакований інформаційно.

 

«Соупаденіє? Не думау»:)

Недавно народний депутат Максим Бурбак спробував приписати зірковому земляку Івану Гешку причетність до завезення львівського сміття до с. Іванківці Кіцманського району, причому збрехавши, що титулований спортсмен теж іванківський.

І цю ж брехливу тезу, що Іван Гешко нібито родом з Іванківців, тепер розповсюдили dumaj.cv.ua, molbuk.ua та bukinfo.com.ua. Як кажуть: «Соупаденіє? Не думау».

Давно відомі факти + брехня. А в чому сенсаційність?..

Взагалі в епіцентрі невдалого «інформаційного наїзду» цього разу був колега Івана Гешка по «Самопомочі» – депутат міської ради Андрій Брязкало.bryazkalo_1-rodnynni-zvyazky-mini

І що ж такого «неймовірного» і «сенсаційного» вирішили йому «інкримінувати»? В основі лежать відомості, які ніхто й не приховував. Та й сенсу не було б приховувати. Хтось з адекватних людей міг би припустити, наприклад, що Андрій Брязкало приховував би, що одружений на доньці знаного бізнесмена і багаторічного депутата міської ради Валерія Чинуша – Інні? (до слова, Інна тепер сама розвинула цікаві проекти, які користуються великою популярністю) Чи, може, хтось міг би додуматися, що Андрій соромиться дружби з титулованим спортсменом Іваном Гешком? Або, може, він мав би приховувати, що брат Олександр очолює КП «Трест зеленого господарства та протизсувних робіт»? Мабуть, за задумом замовників і виконавців «заказухи», читачів мала би шокувати бредова теза про те, що очолюваний Олександром Брязкалом «Трест зеленого господарства, виявляється, обслуговує всі зелені насадження готелю “Буковина”, директором якого є депутат»? Якби це було насправді так, то в чому можна було б звинуватити Олександра? У тому, що він, користуючись родинними зв’язками, заробляє для комунального господарства гроші від готелю, директором якого є брат? Так за це ніби хвалити треба…
Можливо, «сенсаційною» порахували інформацію про автомобілі, на яких їздять фігуранти того «політичного замовлення»? Так ніхто ж ніби не ховається – всі вони їздять відкрито. І навіть не на іноземних номерах, як тепер «модно».

Чинуш підтримував Гешка-спортсмена, тепер підтримує його клуб. Що не так?..
Валерій Чинуш та Іван Гешко

Валерій Чинуш та Іван Гешко. 2005 р.

Або ні, давайте «зліпимо» сенсацію з того, що Іван Гешко перебуває у добрих стосунках з Валерієм Чинушем, який, як відомо і ніхто ніколи не приховував, з 2005 р. почав допомагати бігуну-земляку з Кіцманщини, допомагав йому матеріально, зокрема, на шляху до перемоги на чемпіонаті світу, підтримує названий на честь Івана спортивний клуб «Гешко», провідних спортсменів з цього клубу, його «дітища» – «Буковинську милю», спортінтернат в Кіцмані та інші спортивні проекти. Напевно, враховуючи все це, Іван Гешко мав би вважати Валерія Чинуша за ворога?.. А, останнім часом Валерій Миколайович очолює та патронує і обласну федерацію легкої атлетики, за що, певно, Гешко мав би «додатково зненавидіти» його, так?..

Маленька брехня породжує велику недовіру…

Як можна так невдало і «топорно» атакувати інформаційно?..

Ну, добре, dumaj.cv.ua – молодий інформаційний проект. А такі солідні ЗМІ, як molbuk.ua і bukinfo.com.ua, розповсюджуючи брехливу інформацію, хіба не мали би добре знати, що Іван Гешко є уродженцем не Іванківців, а Кліводина Кіцманського району? Це ж стосується біографії найтитулованішого буковинського спортсмена, яка дуже масово розтиражована (у т.ч. і газетою «Молодий буковинець»). А хіба не мали би солідні видання знати, що колишній мер Заставни Ярослав Цуркан, якого вони назвали «колишнім регіоналом», ніколи не був членом Партії регіонів?

Як кажуть, маленька брехня породжує велику недовіру…

А про зв’язок Чинуша з Яценюком і Бурбаком скромно умовчують…

Зате ні dumaj.cv.ua, ні molbuk.ua, ні bukinfo.com.ua чомусь не наважились розширити ще на один простий правдивий крок «інфографіку родинних зв’язків у політиці та бізнесі» Андрія Брязкала і «дотягнутися» доМаксима Бурбака та Арсенія Яценюка, яких, що теж не є секретом, свого часу на початкових кроках їх сходження до «політичних вершин» підтримав Валерій Чинуш. І якщо публічно відому частину його співпраці з Арсенієм Яценюком можна «списати» на «бізнес і нічого особистого», то «шило в мішку» в якості «піарної» участі Максима Бурбака у «Буковинській милі» нікуди не сховаєш. Причому це єдиний, мабуть, випадок в історії «Буковинської милі», коли співорганізатори Валерій Чинуш та Іван Гешко акцентовано підтримали тоді ще початківця в політиці – керівника міського осередку «Фронту змін» Максима Бурбака. А так «Буковинська миля», як аполітичний проект, відкрита для всіх – як щодо участі, так і щодо підтримки.

То цю лінію «сенсаційних зв’язків» Андрія Брязкала розвинути виконавці «замазухи» не стали (бо «не велено», так?). Зате повторили брехню Бурбака про те, що Гешко ніби з Іванківців, і приписали Цуркану колишнє членство у Партії регіонів… «Файно» брешуть, нічого не скажеш…

«Щоб завтра спокійно дивитися одне одному в очі»…

Напевно, і вислів «щоб завтра спокійно дивитися одне одному в очі» замовників і виконавців цього брехливого «політичного наїзду» теж не дуже хвилює… А шкода…

На останок підкину цим «великим журналістам» ще одну «сенсаційну новину» – автор цих рядків, о жах, теж кум Івана Гешка. Так, я про це не кричу на кожному куті, аби не виглядало, що «гонорую» зірковим кумом, але й не приховую, звісно. І в куми я запросив не майбутнього чемпіона світу (й не міг знати тоді до яких спортивних вершин добереться Іван), а чудову Людину і гарного товариша, з яким маю честь бути знайомим ще з юних років, коли «зірковістю й не пахло». Це так, до слова.

А взагалі дуже низько виглядає це все з боку замовників і виконавців цієї «політичної заказухи»…

Оскільки SportBuk.com, дякувати Богу, не має в своєму пасиві «заказух» і не ділить підхід до написання матеріалів та фігурантів за партійною, національною, релігійною ознакою і т.п., пропонуємо Максиму Бурбаку або будь-кому з авторів або розповсюджувачів «сенсаційної інформації» про Андрія Брязкала і Ко, уточнити будь-які фактажні неточності з боку SportBuk.com, якщо такі є тут, і ваша інформація буде додана або розміщена окремим матеріалом (як доречніше) без редакційних правок по фактажу та змісту. Особливо чекаємо офіційного підтвердження, що Іван Гешко народився або постійно жив (чи бодай був прописаний) в Іванківцях, і що Ярослав Цуркан був членом Партії регіонів:) Чекаємо;)

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com

А ось з яким текстом розповсюдили «сенсаційну інфографіку» на molbuk.ua:

Інтернет-сайт “Думай” оприлюднив інфографіку родинних зв’язків у політиці та бізнесі депутата Чернівецької міськради від фракції “Самопоміч” Андрія Брязкала.

Зокрема, в графіці йдеться, що рідний брат депутата Олександр Брязкало працює керівником Тресту зеленого господарства, який, виявляється, обслуговує всі зелені насадження готелю “Буковина”, директором якого є депутат.

Сам обранець їздить на автомобілі Mercedes Gelendvagen.

Також повідомляється, що дружина Андрія Брязкала – Інна Чинуш, дочка депутата Чернівецької міськради від фракції “Рідне місто” Валерія Чинуша. Її автомобіль – Mazda CX7, водночас тесть Брязкала їздить на Mercedes S221.

В інфографіці зазначається, що куми Андрія Брязкала – відомий спортсмен Іван Гешко, який володіє автомобілем Lexus LX478. Інший кум депутата – колишній мер Заставни Ярослав Цуркан, який їздить на “Жигулях”.

***

Бурбак «шукає» Гешка, але «підставляє» Каспрука

***

Бурбак оббрехав зіркового бігуна Гешка задля політичних дивідендів…

***

http://www.fakty.cv.ua/burbak-shukaje-heshka-ale-pidstavlyaje-kaspruka/

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ