14 вересня – благодійний концерт на підтримку дівчинки, яка після аварії досі в комі…

0
611
Загрузка...

У середу, 14.09.16, о 18:00 у Центральному Палаці культури Чернівців (Театральна площа) відбудеться благодійний концерт з метою збору коштів для допомоги 13-річній чернівчанці, яка після страшної аварії в Румунії досі перебуває в комі…

 

Дівчинку вже перевезли до Чернівців. Але боротьба за її життя і здоров’я потребує чималих фінансів, і без допомоги сім’я не може впоратися…

З проханням не залишатися байдужими публічно звернувся директор Палацу Олександр Мадей:

«Друзі, настав той випадок, коли звертаюсь за підтримкою задля допомоги тринадцятирічній дівчинці, яка понад місяць у стані коми перебуває у реанімації. Наразі йдеться Про Петровську Ксенію, яка 3 серпня разом з батьками по дорозі на відпочинок до Болгарії в районі міста Бузеу (Румунія) потрапила в автомобільну аварію, під час якої отримала важкі травми голови. Наразі її вже перевезено до Чернівців, проте лікарі Чернівецької обласної лікарні швидкої медичної допомоги й досі борються за її життя. Кожен з нас розуміє скільки вартує день лікування у реанімації. А це вже триває довше, ніж може витримати бюджет будь-якої сім’ї.
Тож творчі колективи Центрального Палацу культури м.Чернівців вирішили долучитись до збору коштів на лікування Петровської Ксенії Вікторівни, 2003 року народження, та провести благодійний концерт, який відбудеться 14 вересня цього року на Театральній площі. Початок концерту о 18.00 годині.
Просимо не залишатись байдужими та долучитись до збору коштів на лікування дитини.
На скріншотах також є інформація про стан дитини, а також банківські реквізити, на які можна переказати кошти у разі, якщо не вдасться долучитись до нашого заходу.
P.S. Прошу засоби масової інформації Чернівців поширити цю інформацію та анонсувати подію. Заздалегідь вдячний».

Картки Приватбанку:
Картка Універсальна: 5168755354611309
Картка для витрат: 4149497848447548
Петровська І.Д.»

Прохання допомогти, хто має можливість…

fakty.cv.ua

Потрібна допомога сім’ї чернівчанки, чия донька лежить в комі в Румунії…

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ