Сину міністра Авакова загрожує до 4-х років тюрми за погрози журналістці

0
409
Загрузка...

Журналістка Христина Суворіна заявила про факт погроз на її адресу з боку сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова під час виконання нею професійних обов’язків.

 

Про це повідомила на своїй сторінці в ФБ перпший заступник голови комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної ради Ольга Червакова, яка вимагає відповідного покарання для сина міністра:

«У діях Авакова-молодшого, описаних журналісткою, містяться ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 171 Кримінального Кодексу України “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”, що буде нескладно довести, оскільки в описаних діях Авакова очевидним є умисел – недопущення потрапляння в ефір відзнятого відео про нього.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1019628168093370&id=100001385890095

Вчора вступила в дію нова редакція 171 статті КК, закон підписав Президент. У ч.1 ст.171 перешкоджанням, зокрема, вважається: “незаконна заборона висвітлення окремих тем, показу окремих осіб, критики суб’єкта владних повноважень, а так само будь-яке інше умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності –
караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років”.
Частина 2 тієї самої статті: “Вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю – караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років”.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-udoskonalennya-zahistu-profes-36807

Прошу вважати цей допис відкритим депутатським зверненням до Генерального прокурора Віктора Шокіна160303-Chervakova-syn-Avakova-Suvorina-foto та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Прошу Генеральну прокуратуру України порушити кримінальне провадження і довести його до кінця. Це буде тест для всієї правоохоронної системи, чи готова вона застосовувати нову норму закону, в якій вже нема двозначних тлумачень. Ми важко приймали цей закон в парламенті, аби вам було легше довести злочини проти свободи слова.

Арсена Авакова ні про що не прошу. Ще влітку я запитала у нього, чи довго ще вся країна буде спостерігати за скандалами з його друзями, родичами, родичами друзів, але відповіді так і не отримала».

fakty.cv.ua

А ось деякі інші цікаві матеріали про «подвиги» сина Арсена Авакова (а сам п. міністр, звісно, вірою і правдою служить Українському народу, напевно?..):

 

***

https://youtu.be/lL-Bfx1ADl8

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ