Каспрук не вважає депутата-учасника АТО гідним посади секретаря міськради

3
229
Загрузка...

Мер Чернівців Олексій Каспрук пообіцяв у вівторок, 29.12.15, на 3 засіданні сесії міської ради VII скликання внести кандидатуру секретаря міськради.

 

Оскільки йдеться про другу особу у міській владі, зрозуміло, що меру хочеться бачити на цій посаді когось із «своїх» людей. Або, як мінімум, більш-менш лояльного до нього і «Народного фронту» депутата, на якого, за потреби, можна «підтиснути» і по партійній лінії.

«До 3 січня я маю внести на розгляд депутатам кандидатуру секретаря, і аби не робити це 1 січня чи 31 грудня,спробуємо завтра це зробити… Дуже важливо правильно сформувати ці органи управління, щоб працювали люди, які користуються довірою громадян, які є фахівцями своєї справи. Цю команду потрібно зібрати, тому від прізвища секретаря залежить і прізвище заступників, і членів виконавчого комітету», – цитує Олексія Каспрука chv.tv.

За словами мера, найбільше шансів отримати посаду секретаря міськради мають найбільші фракції. Але при цьому Олексій Павлович «пропускає» або скидає з рахунків фракцію «Рідне місто», яке на місцевих виборах 25.10.15 набрала найбільше голосів. На думку мера, у тій фракції «неправильні» депутати (і виборці їхні, виходить, теж «неправильні»), тому кандидатуру від «Рідного міста» він, звісно, вносити не збирається.

Інші дві чисельні фракції – це «Батьківщина» та «Солідарність».

«Фракції «Батьківщина» я запропонував і моя пропозиція залишається у силі декількох потужних фахових людей, тож якщо фракція запропонує мені свою кандидатуру, то я готовий внести її на розгляд депутатського корпусу», – цитує мера chv.tv.
Щодо «Солідарності» ситуація більш заплутана. Річ у тім, що сама міська організація партії спершу хотіла висунути кандидатуру учасника АТО Василя Максимюка. Але Каспрук проти депутата АТОшника, внаслідок чого виникла була інша кандидатура – Наталії Якимчук. Вона спочатку заявляла, що готова до роботи на цій посаді, а потім повідомила, що знімає свою кандидатуру, оскільки змінились життєві плани.

«З огляду на те, що один член фракції Василь Максимюк («БПП «Солідарність») у свій час був активним учасником того перевороту у міськраді, коли був незаконно усунений міський голова, то я не внесу цю кандидатуру на розгляд ради. Це моє право – вносити чи ні. Якщо я вношу кандидата, я так само беру відповідальність за нього, і маю бути впевнений, що у людини немає темних плям в її історії та репутації», – цитує Олексія Каспрука chv.tv.

Чию ж кандидатуру спробує внести у вівторок мер? Поки що це загадка.

Загалом, поведінка Олексія Каспрука у цій ситуації трохи нагадує «гіркий досвід» Миколи Федорука. Нагадаємо, свого часу Микола Трохимович відмовлявся внести на цю ж посаду кандидатуру Віталія Михайлішина, вперто пропонуючи інших регіоналів. Але оскільки цим самим, кажуть, колишній багаторічний мер порушив певні попередні домовленості, йому незабаром за це «помстилися», усунувши з посади.

Учень Миколи Трохимовича – Олексій Каспрук називає ту резонансну подію «переворотом» і «незаконним усуненням». Хоча, наскільки відомо, довести це у судовому порядку, зрештою, таки не вдалося. То чи коректно в такому разі меру звинувачувати того ж Максимюка в участі у «перевороті» та «незаконному усуненні», якщо суд цього не визнав?.. Напевно, керівнику міста треба відповідати за слова, а не просто розкодуватися звинуваченнями з явним «політичним присмаком».

Взагалі цікаво, звісно, коли мер, представляючи партію, причетну до втрати Україною частини території, непоправних людських втрат та доведення економіки країни до теперішнього стану, дозволяє собі так негарно «наїжджати» на депутата-учасника АТО… І чомусь в цій ситуації найактивніші АТОшники не заступаються за свого колегу. Натомість у вигідних чинній владі «політичних іграх» беруть участь… Але це вже трохи інша і ширша тема…

Не так багато часу залишилось до вівторкового засідання, під час якого хотілось би побачити «розв’язку» проблемних питань навколо посад секретаря і заступників, а також щодо складу виконкому.

І меру, і депутатам хочеться побажати мудрості і більше думати про інтереси громади, а не про політичні амбіції та партійні інтриги!

fakty.cv.ua

Тут можна ознайомитися з результатами відкритого опитування щодо кандидатур на посаду секретаря міської ради:

Кого ви би бачили секретарем міської ради VII скликання?

Результати

Loading ... Loading ...

***

Поранений учасник АТО: У цій війні більше запитань, ніж відповідей…

***

Поранений в АТО депутат: Проблему можна вирішити лише мирними переговорами

***

Поранений в АТО депутат: Ми ділилися бронежилетами

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

 1. Що це за анонімка? Де автор статті? Хіба це журналістика? Журналіст повинен висвітлювати події та обставини, а не поливати брудом на замовлення….

  • Кого облито брудом?..
   Висловлюйтесь, будь ласка, більш фактажно. І можете уточняти, якщо є якісь фактажні неточності, будемо вдячні.
   А щодо “замовності” – ми ще жодного разу НІЧОГО не писали і не висвітлювали на чиєсь замовлення. Можуть запросити висвітлити, але щоби хтось заплатив і вказав чи попросив, як саме висвітлювати ту чи іншу подію – такого точно ще не було і, сподіваємось, не буде!
   Наша позиція може не збігатися з позицією влади чи опозиції, але ми базуємось на фактах. Якщо є неточності, – раді, коли нам це підказують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ