Аваков вибачився за скандал в АП, партії голосують за «депутатів-рабів» (відео)

0
210
Загрузка...

В ефірі програми «Шустер live» обговорили подвійні стандарти народних депутатів, які приймають рішення і всупереч Конституції, і всупереч волі народу, якому вони мали би служити…

 

Цікаво подивитися ефір за участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який, слід віддати належне, наважився говорити про ту його витівку в Адміністрації Президента (конфлікт з Саакашвілі). До слова, в інтернеті вже пожартували про Авакова, що якщо міністр не зміг влучити з 5-ти метрів склянкою в Саакашвілі, значить він «профнепригодний»:)

Але той резонансний конфлікт швидко відійшов на задній план – завдяки «доблесному парламенту», в якому, як перефразувати, подвійні стандарти на подвійних стандартах їдуть і подвійними стандартами поганяють…

Нардепи ухвалили рішення призначити позачергові вибори в Кривому Розі, насправді наплювавши на законність в принципі, хоч і прикриваючись ніби бажанням боротися проти фальсифікацій та інших незаконних речей. А все чому? Тому що більшості в парламенті не сподобалось те, що мером Кривого Рогу став екс-регіонал Вілкул. І тому що група активістів влаштувала місцевий «Майдан проти фальсифікацій». Хоча, зрозуміло, що мова про дуже малу кількість протестуючих, порівняно з кількістю виборців, які проголосували за Вілкула.

Насправді ті фальсифікації, порушення мали би довести і покарати винних! Але чомусь це «слабо» (або, виходить, офіційно порушень таки не було).

Чому сталося «так», влучно пояснив чернівецький фахівець виборчого законодавства та місцевого самоврядування Борис Руснак:
«Факти порушень треба вміти соєчасно і правильно документувати і знати куди оскаржувати. А це вміють робити одиниці, такі як я. Ті, хто фінансує виборчі кампанії, на навчання людей грошей не дають. Гроші усі забирають політтехнологи і піарники. Закон про вибори завжди ухвалюють напередодні початку виборчого процесу. Його не встигають не те, щоби вивчити, а хоча б ознайомитись з ним. Тому й виходить, що багато хто бачить або підозріває, що є порушення, але немає кому це задокументувати. Я втомився про це говорити, але ніхто не хоче слухати. Тому й маємо те, що маємо».

І ще одна деталь на тему подвійних стандартів. Коли Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк почав шантажувати виходом з коаліції та неминучими перевиборами у разі його відставки, багато хто з колег по тій коаліції справедливо критикували такі методи. Але багато не минуло. І вже депутати від «Самопомічі» шантажем добивались голосування за перевибори у Кривому Розі. Так «політичний шантаж» – це добре чи погано, визначайтесь, панове депутати, і будьте більш послідовними…

Далі що? Ляшко політично обміняв голосування за перевибори у Кривому Розі на підтримку іншого антинародного закону, яким хочуть остаточно перетворити депутатів на «партійних рабів». У першому читанні вже прийняли закон, за яким відкликати депутатів місцевих рад для партійних босів буде «раз плюнути». Знову ж таки, зовсім незрозуміло, кому насправді служать ті «слуги народу» у Верховній (З)раді, якщо прості люди хочуть мати можливість відкликати депутатів, якщо ті не виконують їхні побажання, а «народні обранці» намагаються остаточно загнати місцевих депутатів «під партійний каблук»… Поки що місцевих. Якщо пройде цей «трюк», далі можна буде туди ж загнати і народних депутатів. А народ хай собі «на кухнях» далі висловлює невдоволення і думає, що є «основним носієм влади»…

Ну, не слід забувати і про право народу на революцію…

fakty.cv.ua

Шустер live 23.12.2015

***

Шустер live 22.12.2015

***

Шустер live 21.12.2015

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ