У Чернівцях 28.11.15 вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні (фото)

0
659
Загрузка...

У суботу, 28.11.15, у Чернівцях відбулися заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

 

Зокрема, небайдужим запропонували зібратися на акцію пам’яті о 16:00 на Центральній площі. Зібралось людей на диво мало. Особливо якщо врахувати, що о 16:00 була оголошена і загальнонаціональна хвилина мовчання. Серед присутніх на хвилині мовчання та спільному молебню були, зокрема, голова Буковинського проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» – учасник АТО Олег Громадський з побратимами, керівник обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук та інші.

На 12:00 разом з представниками влади людей зібралось значно більше. Мова про про покладання квітів і 151128-Golodomor-pamyatj-Chernivtsi-Bryazkalo-fakty.cv.ua (3)-вінків до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів на розі вулиць Руської та Т.Шевченка. Там також відбувся спільний молебень за участю представників різних конфесій.

На цьому заході були і представники влади, і депутати «зі стажем», і новообрані депутати, і видатний спортсмен Іван Гешко, який, як ми вже повідомляли, очолить фракцію «Самопомочі» в обласній раді VII скликання. Хто ще був там, можна подивитися на фото нижче.

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Акція пам’яті жертв Голодомору (28.11.15, Чернівці).

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ