Ехо стрілянини в Мукачеві: Забродський хоче вступити в ПС і розстріляти «поганих хлопців»

0
602
Загрузка...

Резонансна стрілянина в Мукачеві на Закарпатті активно обговорюється в соціальних мережах і не лише.

 

Ось як описали ці події 11.07.15 на місцевому ресурсі mukachevo.net.

Близько 12:00 група невідомих, які представилися Правим сектором прибули в Мукачеві і зайняли територію комплексу Антарес та колишнього нічного клубу Червоний дракон, що по вулиці Лєрмонтова і належить родині народного депутата Михайла Ланя. Як вдалося згодом дізнатися Mukachevo.net, у оперативних даних правоохоронців значиться близько 17 невідомих на 3-5 автомобілях, які були озброєні та представилися Правим Сектором.

За попередньою інформацією, на території комплексу було поранено охоронця. Інформація про те, що його було вбито на місці, поки не підтверджується офіційно. Також у комплексі, за попередньою інформацією, були розбірки між нападниками та оточенням нардепа.

Близько 13:30 епіцентр розбірок перемістився на виїзд з Мукачева у бік Сваляви на трасі Київ – Чоп. Брутальна перестрілка відбулася поблизу автозаправки на підйому у бік православного монастиря на Червоній горі. Там розстріляли 2 автомобілі міліції, які згодом зайнялися.

Після фактичних боїв нападники відступили у бік с.Лавки та г.Ловачка, в лісисту місцевість.

Траса Київ – Чоп перекрита. У місті оголошено операцію перехоплення, проводиться антитерористична операція із задіянням усіх правоохоронців.

У розпорядженні Mukachevo.net опинилися фото наслідків перестрілки на трасі Київ – Чоп, а також фото, як нападники блокували комплексу в самому Мукачеві, виставивши автоматників.

Наразі офіційно медики підтвердили факт 9 поранених. Смертей поки не підтверджують.

Додаткова уточнююча інформація:

Ніяких постів ДАІ чи міліції ніхто не захоплював. Інформація про це, розпосюджена деякими ЗМІ, є фейком. Разом з тим, як вдалося уточнити Mukachevo.net у правоохоронців, на посту ДАІ при в’їзді в Мукачево з боку Ужгорода було зупинено джип з представниками Правого сектора зі зброєю. Їх затримано тимчасово.

(Нижче – відео!)

Заяви Забродського

Серед буковинських громадських діячів найгострішими заявами у публічній площині «засвітився» знаний журналіст і екс-депутат Чернівецької міської ради Василь Забродський.

Ось як він прокоментував для fakty.cv.ua стрілянину в Мукачеві та публічні заяви на цю тему:

Я в тих подіях бачу «мусорську підставу». Керівник Правого сектора приїхав на «стрілку», тому була охорона, зброя і т.п. Хто, як і чому «грохнув» цього закарпатського «тітушку», – це вже не так важливо. «Підстава» відбулась. Загинули троє бійців, які повернулись з АТО. Я на місці їх товаришів по службі за&..ярив би всю «мусарню» району, потім начальника МВС області, а потім і міністра. Але Ярош сумніший і зуміє стримати бійців, інакше громадянська війна і розкол країни.

Мені начхати на державу, де «ворье» править бал. Був би зараз в Україні, був би з ними на Банковій.

Держава – це я, ми всі разом. І я не хочу, щоби мінялись жопи на «золотих унітазах», а народ і далі прозябав. Я вступлю в Правий сектор у Чернівцях, якщо вони і далі будуть боротися з падаллю, яка мародерствує. Тому що воювати у країні, яка воює, – це мародерство! Розстріляти нафіг сотню-другу подонків і наступить порядок».

***

https://youtu.be/GFCSV8eCm4w

***

https://youtu.be/X7tQIQp8sOM

***

https://youtu.be/Ce9TI3hp_R4

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ