Оксана Продан: Ряд депутатів-чернівчан не спрацювали на користь Буковини

2
364
Оксана Продан і Петро Порошенко у ВР
Загрузка...

Народний депутат України Оксана Продан вважає, що пропрем’єрська фракція була готова приймати в цілому «дорожній» законопроект від Уряду, який тотожній проекту від Президента (з різницею, що в урядовому експеримент зі спрямуванням понадпланових надходжень від митниці на ремонт доріг передбачався лише в одній області, а в президентському – в декількох областях, у т.ч. Чернівецькій), тому незрозуміло, чому чернівецькі депутати-«фронтовики» (Микола Федорук та Максим Бурбак) не проголосували за корисний для Буковини закон в цілому, щоби встигнути освоїти кошти до зими.

 

В медіа-просторі, таке враження, розгорнулись неофіційні змагання між буковинськими депутатами – за «пальму першості» у питанні, хто першим попросив Президента доповнити «дорожньо-митний» експеримент Чернівецькою областю.

Хіба не важливіший кінцевий результат? Якщо технічні зміни в законопроект будуть внесені з ініціативи «фронтовиків» (або особисто Бурбака, Федорука) і вони будуть на користь Буковині, хіба Ви не проголосували би лише тому, що це «від опонентів»? – поцікавились fakty.cv.ua у Оксани Продан.

– Я не говорю, а працюю: за дві сесії прийнято вже 12 моїх проектів, більше ста поправок. Проект 2315а був внесений Президентом щодо експерименту в фінансуванні доріг з надходжень митниці по трьох областях. Депутати групи «Буковина», Івано-Франківської, Львівської областей, з якими ми разом відстоювали виділення 700 млн. на дороги Прикарпаття, підписали звернення щодо включення до цих областей і Чернівецької області. Я підійшла із цим зверненням до Президента і вдячна йому за підтримку, за те, що погодив доповнення проекту Чернівецькою областю. Вдячна В.Гройсману за включення проекту в останній день засідання ВРУ і за підтримку при голосуванні, вдячна С.Кубіву за активну підтримку нашої ініціативи та представлення позиції П.Порошенка при доповіді проекту закону вже включно з Чернівецькою областю. Був зареєстрований альтернативний проект від Уряду, тільки з однією областю, не Чернівецькою. Хоча в іншому проекти тотожні, що свідчить про готовність до прийняття і в цілому. Для мене важливий результат, а не авторство проекту чи поправки. Важливо не просто прийняти закон, але й зробити це вчасно, щоб був час на його реалізацію. Мені шкода, що депутати навіть з інших областей боролись за включення Чернівецької області в додаткове фінансування ремонту доріг, а ряд депутатів-чернівчан не проголосували за прийняття проекту вже зараз, літом, поки є час отримати та освоїти кошти, поки є час зробити дорогу до зими.

– Виглядає трохи дивно, що не всі буковинські нардепи увійшли до міжфракційного об’єднання «Буковина»…

– Це не до мене. У «Буковині» об’єднались ті, хто хотів. Кожен має право на свій вибір. Головне, що ми, учасники «Буковини», маємо результати спільної роботи для буковинців.

fakty.cv.ua

Бурбак теж пояснив своє «Утримався» у голосуванні за «додаткові кошти на дороги»

Федорук пояснив, чому утримався у голосуванні щодо дорожніх перспектив

Оксана Продан: Розвиток громад стримує неефективна вертикаль влади

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ