Головному редактору ТВА забороняють без дозволу виходити за межі каналу

3
682
Загрузка...

У жорстких рамках опинилась поновлена рішенням апеляційного суду на роботі головний редактор ТВА Юлія Сафтенку.

 

Зокрема, відповідно до наказу від 3.06.15 №48 «к» «Про поновлення на роботі» (див. фото), Сафтенку Юлії Костянтинівні заборонили «в робочий час (з 09.00 годин до 18.00 годин) без дозволу директора ТОВ «ТРК «ТВА» або особи, яка його заміщує, покидати будівлю, в якій знаходиться ТОВ «ТРК «ТВА», а саме: м. Чернівці, вул. Г. Майдану, 31», «виконувати обов’язки кореспондента та знімати власні матеріали в робочий час з 09.00 годин до 18.00 годин»…

Цікаво, що в якості компенсації за час вимушеного прогулу Юлії вирішили виплатити… 432 гривні 85 копійок. Саме такою виявилась сума за один місяць (встановили, що це серпень 2014 р.) з утриманням податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Виглядає, певною мірою, «знущально»…

Видали наказ про поновлення на роботі та допустили Юлію Сафтенку на робоче місце, як і зазначив в коментарі fakty.cv.ua директор ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВА» Валерій Сарафінчан, лише після відкриття виконавчого провадження за наслідками відповідного рішення апеляційного суду.

Можна припустити, що сама Юлія Сафтенку навряд чи мала намір надовго затриматися на цій посаді – для неї, мабуть, принципово було виграти суд і добитися поновлення. Хоча як воно буде, покаже час…

fakty.cv.ua

Фото: 0372.ua

Поновлення Юлії Сафтенку на роботі на ТВА (6.06.15)

***

Директор ТВА: Я не відмовлявся виконувати рішення суду щодо Сафтенку

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Дивні речі в Чернівцях останнім часом я помітив відбуваються…може якась ворожка десь в Карпатах зробила так щоб ВСЕ І ЗКРІСЬ БУЛО ПОРОБЛЕНО В ЧЕРНІВЦЯХ!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ