Автобус з людьми врізався в стіну біля «будинку-корабля» в центрі Чернівців (фото)

0
765
Загрузка...

Трагедією могла закінчитися аварійна ситуація, в яку потрапив автобус з людьми в суботу, 6.06.15, у центрі Чернівців.

 

У автобуса відмовили гальма. Розуміючи, що на вул. Ш. Алейхема швидкість збільшиться і наслідки можуть стати набагато важчими, водій прийняв рішення виїхати на зустрічну і, проїхавши повз «будинок-корабель», врізався в стіну по вул. Головна, 16 (в районі Медтехніки і тур фірми «Мавіді»). Завдяки вмілим діям водія та щасливому збігу обставин ніхто не постраждав.

Про цю історію, яка сталась в районі 12:30, на своїй сторінці в соціальній мережі розповіла Тетяна Коломієць:

«Напевно, я таки щасливиця… Мало того, що мені пощастило, і цей автобус врізався в стіну за декілька кроків від мене, коли я виходила з машини, так ще я зрозуміла, що є справді героїчні люди.

У цього шедевру радянського машинобудування відмовили гальма (напевно, варто додати, що він був повний людей). Водій їхав на дуже великій швидкості вниз по Головній, і, вочевидь, розуміючи, що на Шалом-Алейхема швидкість збільшиться на спуску в рази, вирішив загальмувати… і виїхав на зустрічну смугу… Все сумбурно, напевно, від шоку…
Результат: ніхто з пасажирів і перехожих не постраждав. Удар цей водій прийняв на свій бік. Все закінчилось дуже добре, враховуючи можливі варіанти.

І все завдяки цьому чоловікові. Не знаю, як його звати, але дай Боже йому здоров’я!»

Тетяна зазначила, що від шоку й не встигла помітити, який цей номер маршруту був. Проте вважає, що водія варто якось відзначити.

Разом з тим, слід з’ясувати і хто винен в тому, що автобус їхав в такому технічному стані. І спитати з відповідальних.

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ