Журналіст «2+2» здивований різними поглядами чернівецьких колег на проблему неякісних бронежилетів

3
913
Загрузка...

Скандальну партію неякісних і придбаних за завищеними цінами бронежилетів, як відомо, повернули до Чернівців.

 

Вилучали бронежилети співробітники УБОЗ в присутності секретаря міської ради Ярослава Кушнірика, депутата міськради Володимира Бешлея та декількох знімальних груп – ТВА, «Чернівецького репортера» та телеканалу «2+2».

Після виходу відповідних сюжетів на названих телеканалах журналіст програми «Люстратор» на «2+2» Володимир Тимофійчук (біографія – нижче) на своїй сторінці в соціальній мережі публічно висловив свою здивованість тим, як по-різному подали цю інформацію чернівецькі колеги:

«Є така професія – журналіст! Але, на жаль, не кожен той журналіст, що тримає в руках мікрофона! Мав можливість у цьому переконатися особисто. Два регіональних телеканали, дві журналістки, одна і та сама подія, два сюжети. Проте, після їх перегляду і порівняння складається таке враження, що комусь Бог дав вуха зовсім випадково.
А найголовніше у цій історії те, що ми разом були на зйомці, і одна з цих кореспонденток, ще до виходу сюжету в ефір, особисто намагалася мене переконати у своїй неупередженості та об’єктивності. Як бачу, то лише чиїсь ілюзії. Ось лінки на відео. Чекаю ваших коментів».

Цікаво було б знати, що думають про це наші читачі;)

Чернівецький промінь

***

ТВА

***

Скандальні «броніки-топіки» вилучили у бійців і повертають до Чернівців (фото)

***

Від підприємця, який продав неякісні бронежилети, вимагають терміново повернути гроші

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ