Експерт стверджує, що знає як зробити курс долара по 3 гривні

0
422
Загрузка...

Знаний економіст і політолог Олег Соскін розповів, як можна підняти курс гривні по відношенню до долара і підняти рівень життя українців.

 

На відповідну інформацію зі сторінки п. Соскіна (в соціальній мережі) fakty.cv.ua звертає увагу своїх читачів:

«Зробимо так як в Польщі, я би це зробив за три місяці. Для кланів, мільярдерів це буде шокова терапія, а для народу – як життєвий бальзам. Уявляєте, якщо у нас буде курс долара – три гривні, як в Польщі зробив Бальцерович. Він же практично врятував Польщу свого часу. Тоді якщо людина отримує 3 тис. грн.., це буде тисяч доларів.

Перше, що треба зробити. Національний банк України накопичив так звані боргові зобов’язання уряду на суму майже 300 млрд. грн. Хоча, за законом, він не мав права це робити. Треба було ці зобов’язання продати, не важливо кому, все рівно знайдеться покупець. Другий крок. Треба негайно зняти всі обмеження на обіг валюти. У тебе є валютний депозит? Знімай, бери грошей, скільки хочеш. Наступний крок, який треба зробити. Я ви взагалі не друкував гривні. Не робив би ні фізичну емісію М1, і не робив би емісію М0. Припинив би будь-яке рефінансування банків. Поступово, за 3 місяці, це дало би результат. Курс долара одразу би впав до 8 гривень, потім до 5-ти, а далі за 3-4 місяці був би курс 3 гривні за долар. І тоді всі люди відчули би приток кисню. Тому що той, хто отримує 3 тисячі доларів, – це тисяча доларів. Ціни ж не могли би бути такими високими. Продукти все рівно не можуть вартувати дорожче, ніж в Польщі чи Словаччині».

Правда, звертаємо увагу і на те, що багато продуктів і зараз у нас вартують дорожче, ніж в Польщі, наприклад…

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ