Скрипін – владі: Не дивуйтеся, коли вас усіх гуртом виноситимуть на вилах (+18)

0
324
Роман Скрипін
Загрузка...

Авторитетний журналіст з твердою громадською позицією Роман Скрипін попереджає про бунт, який наближається, про страшну осінь 2018 в Україні…

«Навздогін автівці Пинзеника й сина Порошенка. Здавалося б – сакральна людинонька – “козак Гаврилюк”. Але немає вже ніякої сакральності ніде. Зрозумійте це. Насувається гнів. Правдений, справделивий та одночасно не справделивий і хаотичний. Ви, переможці “Революції гідності”, ви все просрали нахуй. Ви. Не я. У вас був не шанс, а гіпер-шанс. 4 роки це дуже багато. Це не “лиш 4 роки”, а “аж 4 роки”! Ви нічого не зробили. Ви не змінили країну відповідно до запитів Майдану й революції Гідності. Про що був Майдан. Про Гідність. Про те, що людина в цій країні не принижуватиметься ніким ніколи. Ви ж, натомість, і далі принижуєте людей. Ви нічого геть зовсім не зробили, аби Людина в цій країні розправила плечі / крила. Ви не відкрили шлюзи можливостей. І тепер волаєте за реванш! Реванш це ви. Уся ця “більшість” у ВР. Якої немає. Усі ви, включно з “Опоблоком”, якого немає як “опо”. Це просто блок. Ви одне ціле. У вас спільні поняття і схематоз з вирішення питань. Ви – колективний внутрішній Путін. Ви і є внутрішні окупанти, які водять за ніс цілу країну у сподіваннях. Не дивуйтеся, коли вас усіх гуртом виноситимуть на вилах. Вішатимуть й рубатимуть голови. Ви самі спровокували цей бунт, який наближається. І в цьому нічого хорошого немає. Ви самі проїбали усі шанси. Ви самі втратили відчуття ґрунту під ногами. А межа, вона завжди є. Забувати про неї не просто гріх, а й утилітарно небезпечно. Єдине, за що я молюся особисто, це одна штука – не втратити КРАЇНУ. Мені вас не шкода. А свою країну, а не вашу державу я хочу мати. Щоб вона у мене була. Затишна, зручна, технологічна, освічена, справедлива», – написав Роман Скрипін на своїй сторінці у Facebook (мовою оригіналу). Що малось на увазі про Гаврилюка – нижче.

Також Роман Скрипін попереджає про загрози осені-2018: «Я боюся, щоби мене не правильно зрозуміли. Я безсилий відвернути найгірше. Я тільки можу попередити. І я попереджаю. Те, що буде восени, не питатиме за нашу освіту, політичні погляди й решта. Чим більше ви будете розумним, тим більше ви дістанете в табло. На нас очікує чорний вересень. Жовтень. І листопад. Я б хотів помилятися, проте нашим політикам властивий інстинкт “бігом вперед” без думки, що буде потім».

***

***

***

“Ти забув Майдан! Ти сюди прийшов голожопий!” З’явилося відео, як під Радою побили нардепа Гаврилюка

Під Верховною Радою напали і побили народного депутата Михайла Гаврилюка. Відео інциденту, що стався ще 12 липня, в Facebook опублікував журналіст Василь Крутчак.

На нардепа напали власники “евроблях”, які мітингували в той день біля стін парламенту. Мітингувальники обклали Гаврилюка добірним матом і назвали “лайном”, змушуючи його повернутися в сесійний зал Ради.

“Господи! Я навіть не можу підібрати слів до цього відео. Буквально ще рік тому всі встали на захист народного депутата, героя Майдану, Михайла Гаврилюка, а мене називали провокатором, тільки за те, що я запитав його: – Хто він такий, щоб приймати рішення не давати коментарі журналістам? А вже сьогодні люди називають Гаврилюка гівном і б’ють його “, – повідомив журналіст.

Відзначимо, що в бійці нардеп впав на асфальт, і мітингувальники трохи його не затоптали.

“Ти забув Майдан! Ти забув все! Ти сюди прийшов голожопий! Перефарбувати швидко говно! Ми на Майдані разом стояли!” – кричали Гаврилюку люди, повідомляє strana.ua.

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ