Що обговорили Трамп з Путіним (відео)

0
485
Загрузка...

Про що ж говорили Президенти США та Росії Дональд Трамп та Володимир Путін під час зустрічі 16.07.2018 р., яку називають історичною?..

Телеканал CNN, своєю чергою, представив основні тези з короткої промови Трампа перед перемовинами.

“Я хотів би привітати вас із дійсно чудовим чемпіонатом світу”, – розпочав американський лідер. Він підкреслив, що має намір обговорити все – “від торгівлі до ядерних ракет і Китаю”.

Висловлюючись про відносини між США і Росією, Трамп зауважив: “Я думаю, що разом наші дві країни мають великі можливості, які, насправді, не були дуже добрими протягом останніх кількох років. Я працюю на цій посаді не надто довго, скоро буде два роки, але я думаю, що ми матимемо надзвичайні відносини”.

Президент США також висловив свою позицію щодо ядерної зброї: “Ми – дві великі ядерні держави. У нас 90% ядерних ресурсів – і це не дуже добре, це погано”.

Водночас Трамп не сказав, чи говоритиме він про втручання Росії у президентські вибори в США, що його критики назвали “військовим актом агресії”.

Зі свого боку Путін зауважив, що радий особисто зустрітися з президентом США у Фінляндії. “Ми постійно спілкуємося по телефону з минулої зустрічі, і, очевидно, настав час ділової розмови, оскільки у світі так часто відбувається, про що нам потрібно поговорити”, – наводить CNN слова російського лідера.

Зустріч президентів США і Росії розпочалася в Гельсінкі у другій половині дня 16.07.2018 р. у форматі тет-а-тет, – зазначає ukrinform.ua. Після цього планово – переговори в розширеному складі делегацій.

Нижче до вашої уваги спільна прес-конференція Трампа і Путіна:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ