Нардеп пропонує переглянути повноваження Гостюка за лайку на адресу Фищука

0
275
Загрузка...

Буковинський народний депутат Григорій Тіміш публічно відреагував на конфлікт між заступником голови обласної державної адміністрації Василем Гостюком та губернатором Олександром Фищуком. 

Григорій Тіміш зазначив:

«Ще такого, щоб заступник нещодавно призначений,без досвіду роботи з людьми, без моралі і елементарних навиків поведінки вказував голові Чернівецького ОДА і швирявся на його адресу всякими брудними лайками і безпідставними звинуваченнями —- Буковина ще не бачила! Даремно творці апарату держуправління колись придумали, що домінуючим серед управлінських відносин органів виконавчої влади є субординації…. Не знаю що після цього, жаліти Фищука чи сварити його.
Це та критична точка кипіння, коли інертність і нерішучість в діях голови ОДА може спровокувати велику негативну реакцію в громадах і далеко за межами області. В моєму житті так склалося, що довелося попрацювати на різних керівних посадах, маю стаж держслужби, трохи досвіду є, тому хочу порадити Фищуку:
1. Забрати у Гостюка всі повноваження що дають йому право керувати комісіями по землі, по майну, за децентралізацію.
2. Закріпити Гостюка головним по дорогам в області. На всіх ранкових нарадах при адміністрації дати йому на кожен день по півгектару ліквідації ямковості на дорогах. Не виконав- на вечір йому догану, потім другу і на пятницю на колегії вислухати його. Потім післати…. у разі, якщо не буде справлятись.
3. Розуміємо, що це замало для такого модного пана, тому дозволити йому гордо носити корону головного по впорядкуванню стихійних смиттезівлищ в області. Дуже відповідальна робота!
4. Як що він буде справлятись з обов’язками, я особисто буду клопотати перед АП і Кабміном про присудження йому звання Заслуженого будівельника/ еколога України…
5. Звісно, після такого справедливого рішення у Фищука вдома скоріш за все знову обшуки проведуть, на співбесіди в Кабмін будуть викликати, друг і однопартієць зверху ж постарається, але ви, Олександре Григоровичу, отримаєте повагу від всієї Буковинської громади!»

З іронією, але по суті, на жаль, доволі влучно…

fakty.cv.ua

***

***

***

Гостюку пропонують визначитися: або заступник губернатора, або депутат

***

Заступника губернатора Василя Гостюка виключили з «Самопомочі»

***

Рогатюк – про зрадників у «Самопомочі», конфлікт інтересів, місто без мера…

***

Скандал: Заступника Фищука відправляють у відставку «віршовано»

***

Обласна рада захищає спортшколу від «наїздів» керівників ОДА?..

***

Про концепцію об’єднання територіальних громад від Чернівецької ОДА

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ