«Нар.контроль» засуджує Сафтенко, яка не підтримала звернення щодо подій 3 березня

3
206
Загрузка...

Голосування деяких присутніх на сесії міської ради 12.03.18, коли звернення до керівництва держави із засудженням розгону наметового містечка 3.03.18 біля Верховної Ради не набрало достатньо голосів, здивувало не лише багатьох чернівчан, а й самих депутатів, які також засуджують ті антидемократичні дії правоохоронців (влади).

Зокрема, керівник фракції «Народний контроль» Михайло Яринич розкритикував колегу по фракції Юлію Сафтенко, яка не проголосувала за згадане вище звернення. І розпочав з тези про «очищення лав», адже вони вирішили виключити Сафтенко з партії:

«Очищуємо лави “Народного контролю” в Чернівецькій міській раді! 3 березня у Києві сталися події, на які кожен з нас зобов’язаний відреагувати. Реакція «Народного контролю» – миттєва та однозначна: ми засуджуємо дії правоохоронців та чинного Президента Петра Порошенка щодо силового розгону мирних мітингувальників під Верховною Радою. Такої ж позиції дотримуються чимало демократичних об’єднань, громадських організацій, політичних сил та свідомих українців, у тому числі й буковинців.Громада Буковини, яку представили голови громадських організацій, волонтери, учасники російсько-української війни, військові капелани та небайдужі мешканці Чернівців звернулися до депутатів міської ради з вимогою відреагувати на страшне безчинство, бандитизм у владних структурах України, вважаючи, що страшне побиття беззахисних ветеранів російсько-української війни, громадян України, жінок, молоді, мирних мітингуючих, абсолютно неприпустиме в демократичній державі, керівництво якої декларує на весь світ успішне проведення реформ та покращення життя в Україні.На сесії Чернівецької міської ради 12 березня наша фракція стояла на однозначній позиції підтримати звернення до Президента України та Верховної Ради із засудженням дій правоохоронних органів. Проте для усіх нас стало несподіванкою голосування нашої колеги депутата Юлії Сафтенко, яка, всупереч позиції партії, віддала свій голос проти відповідного звернення. В умовах, перед усіма українцями знов постав вибір – жити у демократичному і правовому суспільстві, чи погодитися зробити з себе стадо та жити у кривавому поліцейсько-диктаторському середовищі, вважаємо такі дії неприпустимими. Громадяни Чернівців довірили нам право представляти їхні інтереси, і такий крок в першу чергу – неповага до самих чернівчан, котрі однозначно висловили свою позицію.Саме тому сьогодні ми прийняли важливе та непросте рішення, про виключення Юлії Сафтенко з рядів «Народного контролю». Нам сумно констатувати той факт, що не всі партійці підтримують спільно намічені цілі. Разом з тим ми гарантуємо, що «Народний контроль» і надалі стоятиме на захисті інтересів чернівчан та відстоюватиме їх у міській раді. Ми скликаємо позачергову сесію Чернівецької міської ради, для повної підтримки вимог, які поставила перед нами громада!#РАЗОМ_ЗРОБИМО_БІЛЬШЕ!‭»

А ось яким «уколом» відреагувала на цю заяву радниця міського голови Олексія Каспрука – Ірина Карімова: «Цікаво, а чому пана Петришина з фракції і партії не виключили, коли він порушив рішення фракції? Чому фракція Народний контроль не підтримала рішення про припинення депутатських повноважень депутатів Самопомочі і Свободи, коли вони подпали про це заяви і були виключені із своїх партій? Чому такі подвійні стандарти? І чому тоді не пан Яринич чи пан Петришин очолювали партійний список на виборах, а Юлія Сафтенко, яка тоді міцно тримала прапор НК у Чернівцях і дозволила цим архімужнім чоловікам отримати свої мандати з 250-380 голосами ? І таких чому багато. А якщо проаналізувати результати голосування за різні “шкурняки” за ці 2,5 роки, то будуть вже потрійні стандарти. І що ті депутатські мандати з людьми роблять? Ніби інтелігентні, успішні люди, а таке творять,що ні в тин, ні в ворота».

fakty.cv.ua

***

***

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. А потому, пани Ирина, что есть в жизни каждого человека моменты истины. И тогда надо четко и жестко определяться: ты с народом и за будущее (правовое, цивилизованное и свободное) или против народа, но с властью и за кровавую диктатуру. Вот она свой выбор сделала…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ